Protein bar vanilla cookie dough 60 g
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Protein bar vanilla cookie dough 60 g
Je hebt het gedaan: je hebt je training overleefd. Het enige wat je biceps vandaag nog willen optillen zijn de afstandsbediening en deze heerlijke reep zonder toegevoegde suikers* met vanille koekjesdeeg smaak en een laagje witte chocolade. Voeg de reep met één klik toe aan je winkelmandje en geniet van rest day!
32% proteïne, 100% smaak: jouw reep zonder toegevoegde suikers*
Deze eiwitreep heeft het allemaal: met een eiwitgehalte van 32% helpt onze reep je om je dagelijkse dosis eiwitten wat makkelijker binnen te krijgen. Maar we wilden niet inleveren op smaak: Onze protein bar vanilla cookie dough met een laagje witte chocolade smaakt naar vanille cakebeslag. Onder de zachte witte chocoladelaag zit een smeuïge consistentie en een heerlijke proteïnelaag om van te smullen. We vermijden geraffineerde suiker en gebruiken in plaats daarvan zoetstoffen*.
Protein bars van KoRo
Onze selectie eiwitsnacks is behoorlijk indrukwekkend: Naast de vanilla cookie dough hebben we ook twee vegan proteïnerepen voor je op voorraad! Met de heerlijke hazelnoot en choco-brownie variant kun je gemakkelijk je eiwitinname verhogen op een plantaardige manier. En onze vegan protein balls cookie dough en brownie zijn ideaal als eiwitrijk tussendoortje, want de kleine balletjes passen echt in elke zak. Ben je op zoek naar een proteïnepoeder? We got you - verschillende soorten staan dag en nacht voor je paraat in ons assortiment!
Eiwitrepen kopen
De vanilla cookie dough reep geeft je een extra portie eiwitten na je training: eiwitten helpen om spiermassa te creëren en behouden. Eiwit helpt ook om botten in zijn algemeenheid te onderhouden. Onze cookie dough eiwitreep is perfect voor onderweg, dus je kunt hem bijvoorbeeld onderweg van de sportschool naar huis pakken. Geniet van onze reep met zijn krokante witte chocoladeschelp en zachte kern met intense vanille cookie dough smaak - bestel nu onze protein bar vanilla cookie dough!
*De protein bar bevat geen geraffineerde suiker en is in plaats daarvan gezoet met maltitol, oligofructose en sucralose. Maltitol kan bij overmatig gebruik een laxerend effect hebben.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1478 / 354 |
| Vetten | 13 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 7.6 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| waarvan suikers | 3.9 g |
| Voedingsvezels | 7.5 g |
| Eiwitten | 32 g |
| Zout | 0.76 g |
| Productnummer | PROTEIN_063 |
| Ten minste houdbaar tot | 04.12.2026 |
| Herkomst | Duitsland, Nederland (wei-eiwitconcentraat), VS (soja-eiwitisolaat), Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Nieuw-Zeeland (calciumcaseïnaat) |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud | undefined undefined |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582813234 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 32% witte chocolade met zoetstof (zoetstof: maltitol; cacaoboter, VOLLE MELKPOEDER, emulgator: lecithinen), MELKEIWIT, bevochtigingsmiddel: glycerol; collageenhydrolysaat³, 8% SOJA-EIWITBALLETJES met cacao (SOJAEIWIT, mager cacaopoeder, zetmeel), oligofructose, polydextrosesiroop, SOJAEIWIT, zoetstoffen: maltitolsiroop, sucralose; 1,5% SOJA-EIWITBALLETJES (SOJAEIWIT, zetmeel, zout), zonnebloemolie, aroma (MELK), zout, emulgator: lecithinen |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, EI, PINDA'S en NOTEN bevatten |
| Handelsnaam | Eiwitreep met vanillekoekjesdeegsmaak, soja-eiwitballetjes en omhuld met witte chocolade. Met zoetstoffen |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |

















.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)






