Crunchy pistachepasta gezouten 500 g
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Crunchy pistachepasta gezouten 500 g
Deze verrukkelijke pistachepasta bevat slechts twee ingrediënten: pistachenoten en een klein beetje zout. Net zoals bij onze populaire crunchy pindakaas hebben we kleine stukjes noot, pistache in dit geval, heel gelaten voor een knapperige bite. Probeer ‘m nu!
Online pistachepasta bestellen
Pistachepasta is super romig en smeerbaar, dus het is natuurlijk lekker op je boterham, maar ook in een ontbijt bowl. Maak bijvoorbeeld havermout met gedroogd fruit en lekkere granen en giet wat van deze pistachepasta eroverheen om de smaak te versterken!
Notenpasta’s van KoRo
Bij KoRo staan we bekend om onze notenpasta’s van 100% noten, die we in allerlei soorten hebben. Ook hebben we een pistachepasta zonder zout. De pasta’s zijn perfect als broodbeleg, in je breakfast bowl, of om sausjes mee te maken. We hebben ook een aantal klassieke notenpasta’s een extraatje gegeven, probeer bijvoorbeeld de salted caramel pindakaas, de heerlijke amandelpasta met kaneel en vanille of onze populaire pindakaas met hazelnoot en cacao!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2725 / 659 |
| Vetten | 57 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.1 g |
| Koolhydraten | 9.7 g |
| waarvan suikers | 3.7 g |
| Voedingsvezels | 5.4 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 1 g |
| Productnummer | PISTA_007 |
| Ten minste houdbaar tot | 10.10.2026 |
| Herkomst | Verenigde Staten |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud | undefined undefined |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582810660 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek. Roer eventueel het neergeslagen laagje olie om |
| Ingrediënten | 81% PISTACHEPASTA, 18% gehakte PISTACHENOTEN, 1% zout |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA, PINDA'S en andere NOTEN bevatten |
| Handelsnaam | Crunchy pistachepasta met 1 % zout |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |






















