Xylitol 1 kg
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Xylitol 1 kg
Je hebt zin in zoet, maar de tandenfee krijgt al het angstzweet bij de gedachte aan suiker? Tijd voor een alternatief waarmee je je bakkunsten naar een hoger niveau tilt en noten karamelliseert zonder dat je tandarts flauwvalt. Maak kennis met xylitol: de suikervervanger waarop je kunt vertrouwen!
Berkensuiker en xylitol - wat zijn dat precies?
Berkensuiker, ook bekend als xylitol, is een suikervervanger die wij laten maken van maïskolven. De resten van deze kolven bevatten namelijk van nature xylaan, wat wordt omgezet in kristalachtige xylitol. Klinkt als hogere wiskunde, maar in de praktijk werkt het simpel: berkensuiker heeft bijna dezelfde zoetkracht als geraffineerde suiker, maar bevat 40% minder calorieën per 100 gram*. In tegenstelling tot bijvoorbeeld kokosbloesemsuiker heeft het geen sterke eigen smaak. En we hebben goed nieuws van de Europese Commissie: de consumptie van voedingsmiddelen die xylitol bevatten in plaats van suiker, zorgt ervoor dat de bloedsuikerspiegel na de maaltijd minder stijgt. Zoet gebak zonder geraffineerde suiker? Geen probleem! Bestel je portie xylitol online en begin direct met bakken.
Xylitol vs. erythritol - wat is de beste vervanger?
Naast xylitol is erythritol een andere populaire keuze in onze shop. Maar welke kies je wanneer? Xylitol lijkt qua gebruik het meest op geraffineerde suiker. Je kunt het 1:1 vervangen, het kristalliseert niet tijdens het bakken en is daarom ideaal voor gistdeeg, jam of om mee te karamelliseren. Erythritol is daarentegen een ster in ijs en dranken. Dat wij fan zijn van xylitol zie je terug in ons assortiment: probeer bijvoorbeeld onze chocoladedruppels met xylitol.
Klaar voor de start: koop berkensuiker online
Onze xylitol biedt 98% van de zoetkracht van suiker, maar met aanzienlijk minder calorieën. Bovendien dragen voedingsmiddelen met xylitol in plaats van suiker bij aan het behoud van de mineralisatie van de tanden. Ideaal voor wie van zoet houdt! Bestel onze xylitol in de voordelige verpakking van 1 kg en verras je vrienden met je volgende creaties.
*per 100 g, in vergelijking met geraffineerde suiker (400 kcal / 100 g)
Let op: Overmatige consumptie kan een laxerend effect hebben.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1003 / 240 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | ZUCKER_002 |
| Ten minste houdbaar tot | 19.07.2028 |
| Herkomst | China |
| Herkomst (verwerking) | China |
| Inhoud | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335838464 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Ingrediënten | 100 % zoetstof xylitol |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, MELK (LACTOSE), PINDA'S, NOTEN, SESAMZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Handelsnaam | Xylitol |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.





































.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)










