Koop nu: Bio chiazaad 1 kg
Chiazaden zijn uitgegroeid tot een van de populairste superfoods, en terecht! Je kunt er namelijk veel meer mee dan je in eerste instantie zou denken. Natuurlijk kunnen ze in je breakfast bowl of muesli, maar je kan er ook pudding mee maken of ze in pannenkoeken verwerken. Probeer nu!
Online chiazaden bestellen
Deze chiazaadjes komen in een voordelige bulkverpakking van 1 kg, zodat jij altijd een goede voorraad in huis hebt. Strooi de zaden lekker door een frisse salade en kom zo aan je vezel- en eiwitbehoefte. Bestel nu!
Superfoods van KoRo
Wist je dat we bij KoRo veel verschillende superfoods hebben? Ze komen bijna allemaal in handige bulkverpakkingen, probeer bijvoorbeeld het erwteneiwit, biologische acerolapoeder of ashwagandhapoeder.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2200 / 526 |
| Vetten | 34 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3.6 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 33 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0 g |
Een dagelijkse inname van 15 g chiazaad mag niet worden overschreden
| Productnummer: | CHI_001 |
|---|---|
| THT | 11.10.2027 |
| Herkomst | Bolivia (Plurinationale Staat van), Paraguay, Oeganda |
| Biologische herkomst | niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335831205 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 100 % chiazaad*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, NOTEN en SESAM bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Biologisch chiazaad (Salvia Hispanica) |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
De beste aankoop van het jaar
goed product
Chiazaden zouden in elk dieet moeten worden opgenomen. Deze verpakking is erg handig voor mij, aangezien ik er minstens 15 g per dag van eet.
Geweldig product.
Veelzijdige zaden
Geweldig, een geweldige voorraad
Perfect !!!!!!!!!!!!
Steeds weer opnieuw besteld
Zeer goed product
Komt volledig overeen met de beschrijving
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!