Nieuw seizoen, nieuwe smaken. Welke wordt jouw favoriet?

  • Nieuw
  • EU Bio-certificering
  • Fairtrade-certificering
Limited Edition: Bio nut butter cups marsepein style | 3 x 13 gLimited Edition: Bio nut butter cups marsepein style | 3 x 13 g hover
Limited Edition: Bio nut butter cups marsepein style | 3 x 13 g
€ 2,80€ 71,79 per 1 kilogram
  • Nieuw
  • EU Bio-certificering
  • Fairtrade-certificering
Limited edition: Nut butter cups pumpkin spice | 3 x 13 gLimited edition: Nut butter cups pumpkin spice | 3 x 13 g hover
Limited edition: Nut butter cups pumpkin spice | 3 x 13 g
€ 2,80€ 71,79 per 1 kilogram
  • Nieuw
Herfst limited edition: bio nut butter cups set | 4 x 3 x 13 gHerfst limited edition: bio nut butter cups set | 4 x 3 x 13 g hover
Herfst limited edition: bio nut butter cups set | 4 x 3 x 13 g
€ 10,00
  • Nieuw
  • EU Bio-certificering
  • Productnotitie
Bio oat bar apple cinnamon | 60 gBio oat bar apple cinnamon | 60 g hover
5.0(1)
Bio oat bar apple cinnamon | 60 g
€ 2,20€ 36,67 per 1 kilogram
  • Nieuw
  • EU Bio-certificering
  • Productnotitie
Bio flapjack sour cherry chocolate | 60 gBio flapjack sour cherry chocolate | 60 g hover
5.0(1)
Bio flapjack sour cherry chocolate | 60 g
€ 2,00€ 33,33 per 1 kilogram
  • EU Bio-certificering
  • Productnotitie
Bio cookie caramelised pecan walnut | 50 gBio cookie caramelised pecan walnut | 50 g hover
4.2(5)
Bio cookie caramelised pecan walnut | 50 g
€ 2,30€ 46,00 per 1 kilogram
  • EU Bio-certificering
  • Productnotitie
Bio cookie coconut sour cherry 50 gBio cookie coconut sour cherry 50 g hover
5.0(3)
Bio cookie coconut sour cherry 50 g
€ 2,30€ 46,00 per 1 kilogram

Meer lekkers voor de herfst

  • EU Bio-certificering
Bio gember-mandarijnshot 200 mlBio gember-mandarijnshot 200 ml hover
4.6(194)
Bio gember-mandarijnshot 200 ml
€ 3,25€ 16,25 per 1 liter
Marsepeinpasta met 56 % amandelen 1 kgMarsepeinpasta met 56 % amandelen 1 kg hover
4.8(81)
Marsepeinpasta met 56 % amandelen 1 kg
€ 10,50
Pompoenpuree van 100% pompoen 425 gPompoenpuree van 100% pompoen 425 g hover
4.7(442)
Pompoenpuree van 100% pompoen 425 g
€ 3,25€ 7,65 per 1 kilogram
Chai-latte-mix op haverbasis 500 gChai-latte-mix op haverbasis 500 g hover
4.5(129)
Chai-latte-mix op haverbasis 500 g
€ 18,75€ 37,50 per 1 kilogram
Amandelpasta met pumpkin spice 500 gAmandelpasta met pumpkin spice 500 g hover
4.7(87)
Amandelpasta met pumpkin spice 500 g
€ 13,50€ 27,00 per 1 kilogram
  • Productnotitie
Gebrande pinda's salted caramel 1 kgGebrande pinda's salted caramel 1 kg hover
4.8(235)
Gebrande pinda's salted caramel 1 kg
€ 11,50
  • EU Bio-certificering
Bio matcha Mizu 80 gBio matcha Mizu 80 g hover
4.7(404)
Bio matcha Mizu 80 g
€ 19,50€ 243,75 per 1 kilogram
  • EU Bio-certificering
  • Productnotitie
Bio zure kersen zonder toegevoegde suiker 1 kgBio zure kersen zonder toegevoegde suiker 1 kg hover
4.8(351)
Bio zure kersen zonder toegevoegde suiker 1 kg
€ 24,50
  • Productnotitie
Pecannoten in stukjes 1 kgPecannoten in stukjes 1 kg hover
4.9(430)
Pecannoten in stukjes 1 kg
€ 25,50
  • EU Bio-certificering
Bio appelmoes 700 gBio appelmoes 700 g hover
4.9(352)
Bio appelmoes 700 g
€ 3,25€ 4,64 per 1 kilogram
Appelchips met kaneel 500 gAppelchips met kaneel 500 g hover
4.8(99)
Appelchips met kaneel 500 g
€ 17,75€ 35,50 per 1 kilogram
  • Nieuw
  • EU Bio-certificering
  • Fairtrade-certificering
  • Productnotitie
Bio protein duo dark choc pistachio | 2 x 20 gBio protein duo dark choc pistachio | 2 x 20 g hover
Bio protein duo dark choc pistachio | 2 x 20 g
€ 2,60€ 65,00 per 1 kilogram
  • Productnotitie
Appel-kaneelmix met chocolade amandelen en pecannoten 500 gAppel-kaneelmix met chocolade amandelen en pecannoten 500 g hover
4.7(58)
Appel-kaneelmix met chocolade amandelen en pecannoten 500 g
€ 13,50€ 27,00 per 1 kilogram
  • EU Bio-certificering
Bio amandelpasta met kaneel en vanille 500 g Bio amandelpasta met kaneel en vanille 500 g  hover
4.8(166)
Bio amandelpasta met kaneel en vanille 500 g
€ 15,50€ 31,00 per 1 kilogram