New season, new flavours: discover your fall favourites now

  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
Limited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13gLimited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13g hover
Limited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13g
€3.00€76.92 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13gLimited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13g hover
Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13g
€3.00€76.92 per 1 kg
  • New
Fall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 gFall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 g hover
Fall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 g
€10.75
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic cinnamon & apple oat bar | 60gOrganic cinnamon & apple oat bar | 60g hover
5.0(1)
Organic cinnamon & apple oat bar | 60g
€2.20€36.67 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic sour cherry & chocolate oat bar | 60gOrganic sour cherry & chocolate oat bar | 60g hover
5.0(1)
Organic sour cherry & chocolate oat bar | 60g
€2.20€36.67 per 1 kg
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic caramelised pecan and walnut cookie | 50gOrganic caramelised pecan and walnut cookie | 50g hover
4.2(5)
Organic caramelised pecan and walnut cookie | 50g
€2.20€44.00 per 1 kg
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic coconut & sour cherry cookie | 50gOrganic coconut & sour cherry cookie | 50g hover
5.0(3)
Organic coconut & sour cherry cookie | 50g
€2.20€44.00 per 1 kg

Even more favourites for fall

Oat-based chai latte mix 500gOat-based chai latte mix 500g hover
4.5(129)
Oat-based chai latte mix 500g
€19.75€39.50 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic ginger and tangerine shot 200mlOrganic ginger and tangerine shot 200ml hover
4.6(194)
Organic ginger and tangerine shot 200ml
€4.00€20.00 per 1 litre
  • EU Bio certification
Organic pure ginger juice bag-in-box 3LOrganic pure ginger juice bag-in-box 3L hover
4.9(457)
Organic pure ginger juice bag-in-box 3L
€36.00€12.00 per 1 litre
Walnut and fig bar 40gWalnut and fig bar 40g hover
4.7(209)
Walnut and fig bar 40g
€1.80€45.00 per 1 kg
  • Product note
Salted caramel roasted peanuts 1kgSalted caramel roasted peanuts 1kg hover
4.8(235)
Salted caramel roasted peanuts 1kg
€14.00
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic cashew-cinnamon energy balls 30gOrganic cashew-cinnamon energy balls 30g hover
4.7(167)
Organic cashew-cinnamon energy balls 30g
€1.90€63.33 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic Mizu matcha | 80gOrganic Mizu matcha | 80g hover
4.7(404)
Organic Mizu matcha | 80g
€19.50€243.75 per 1 kg
  • EU Bio certification
  • Product note
Dried sour cherries 1kgDried sour cherries 1kg hover
4.8(351)
Dried sour cherries 1kg
€23.50
  • Product note
Pecan nut pieces 1kgPecan nut pieces 1kg hover
4.9(430)
Pecan nut pieces 1kg
€25.50
  • EU Bio certification
Organic almond butter with cinnamon and vanilla 500gOrganic almond butter with cinnamon and vanilla 500g hover
4.8(166)
Organic almond butter with cinnamon and vanilla 500g
€17.00€34.00 per 1 kg
Damson purée 100% fruit 800gDamson purée 100% fruit 800g hover
4.8(100)
Damson purée 100% fruit 800g
€14.00€17.50 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic applesauce 700gOrganic applesauce 700g hover
4.9(352)
Organic applesauce 700g
€3.25€4.64 per 1 kg
Apple chips with cinnamon 500gApple chips with cinnamon 500g hover
4.8(99)
Apple chips with cinnamon 500g
€17.75€35.50 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic chestnut spread 380gOrganic chestnut spread 380g hover
4.3(104)
Organic chestnut spread 380g
€6.25€16.45 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic ground cinnamon 500gOrganic ground cinnamon 500g hover
4.8(587)
Organic ground cinnamon 500g
€13.50€27.00 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
  • Product note
Organic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20gOrganic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20g hover
Organic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20g
€2.60€65.00 per 1 kg