Koop nu: Bakbanenenchips zonder suiker 1 kg
Op zoek naar bakbananenchips zonder toegevoegde suiker? Dat vind je bij ons! Wij voegen géén suiker of andere kunstmatige smaakversterkers toe aan deze populaire en knapperige snack. Bakbananen staan in het Engels bekend als plantains. Onze gedroogde bakbananenchips zijn gemaakt van bakbananen, die een subtiel andere, minder zoete smaak hebben dan de bekende dessertbananen.
De chips smaken lichtzoet dankzij de natuurlijk aanwezige fructose en zijn knapperig gebakken in kokosolie, wat zorgt voor een aangename, natuurlijke kokossmaak. Onze chips zijn de ideale keuze voor wie bakbananenchips puur en onbewerkt wil proeven.
Let op: Verwacht een milde zoetheid van onze bakbananenchips zonder toegevoegde suiker!
Aangezien we bewust geen suiker als ingrediënt gebruiken, smaken deze gedroogde bananenchips slechts mildzoet. Dit is perfect voor een hartige of neutraal-zoete snack. Als je specifiek een zoete bananensnack zoekt, overweeg dan onze gedroogde bananenreepjes. Je kunt de bakbananenchips uiteraard ook naar wens zoeter maken met bijvoorbeeld ahornsiroop of agavesiroop.
Gebruik en receptideeën voor bakbananenchips
Onze gedroogde bakbananenchips zijn ongelooflijk veelzijdig. Ze zijn perfect als gezonde snack voor tussendoor of als knapperig element in je muesli. Gebruik de chips als originele topping voor diverse desserts, of decoreer er taarten en bananenbrood mee.
Wil je een knapperige bodem voor je cheesecake? Maal de plantain chips fijn! Voor een Caribische twist kun je de chips ook zout kruiden, bijvoorbeeld met chilipeper en limoen. Ideaal voor hartige dips!
Hoe wij onze knapperige bakbananenchips maken
Om jou een optimale knapperigheid en smaakbeleving te garanderen, worden onze bakbananenchips eerst zorgvuldig gefrituurd in kokosolie en daarna gedroogd. Dit proces geeft ze hun unieke 'crunch' en die subtiele, zoete kokossmaak. Zoek je naar een variant zonder vet? Wij bieden ook bananenchips zonder vet aan.
*Let op: De gedroogde bakbananenchips bevatten uitsluitend van nature voorkomende fructose
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2050 / 490 |
| Vetten | 28 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezels | 6 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | BANA_012 |
|---|---|
| THT | 31.10.2026 |
| Herkomst | Filipijnen |
| Herkomst (verwerking) | Filipijnen |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582817782 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 65% bakbananen, kokosolie |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAMZAAD en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Plakjes gebakken banaan, ongezoet |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Wat anderen zeggen over Bakbanenenchips zonder suiker 1 kg
Aanmelden
Tevreden klanten
Terug overgebracht naar Colombia
Helaas zijn ze vaak uitverkocht. Daarom rijd ik de Ed. De buurt om er een paar te vinden. Ik vind ze heerlijk!
Kritische klanten
Ik zie er echt het nut niet van in.
Ik zou het zeker weer kopen!
Dat zal waarschijnlijk niet nog een keer gebeuren
Hartelijk dank voor je feedback. Jammer dat de smaak en de textuur je niet bevielen – dat kan bij natuurlijke producten en afhankelijk van iemands voorkeuren nogal verschillen. Als je vragen hebt of hulp nodig hebt, kun je altijd via de helppagina contact opnemen met onze klantenservice. We hopen dat je binnenkort een snack op onze website vindt die je beter bevalt.
Krokant en perfect als ontbijt met yoghurt.
Heerlijk knapperig als tussendoortje en in muesli
Heerlijk, een aanrader
Heerlijke bananen
Een mega-snack zonder spijt
Verslavend knabbelplezier
KoRo GmbH
11.04.2026
Hi Iain, thank you for your feedback. We will look into this asap! Best wishes, the KoRo-Team