Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Soja protein-cacao-crispies met 58% eiwit 1 kg
Onze vegan soja-eiwitcrispies met cacao zijn een echte hit! Ze zijn ware proteïnebommetjes, want met ongeveer 58 g eiwit per 100 g zijn ze dé perfecte start van jouw dag. Bekijk trouwens ook de normale crispies. Koop onze soja-eiwitcrispies met cacao nu in de voordelige 1 kg bulkverpakking en sla een voorraadje in!
Soja protein crispies met cacao online bestellen
Dat dit product rijk aan eiwitten is, is vooral te danken aan het soja-eiwit, dat direct uit de sojabonen wordt gehaald. Hoe worden ze dan zo knapperig? Heel eenvoudig: door een proces dat extrusie heet. Dit is een technische term die het vormen en structureren van eiwitrijke grondstoffen betekent. In ons geval is dat het produceren van kleine balletjes.
Protein crispies en andere eiwitproducten
De crispies zijn het lekkerst in je breakfast bowl, een stevig granenontbijt, of wat dacht je van zelfgemaakte mueslirepen? Om deze te maken meng je ze simpelweg met je favoriete notenpasta en gedroogd fruit voor een knapperige reep. Liever makkelijk? Kijk dan even naar onze afwisselende eiwitrepen!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1535 / 362 |
| Vetten | 1.9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.4 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 9.1 g |
| Voedingsvezels | 1.8 g |
| Eiwitten | 58 g |
| Zout | 2.7 g |
| Productnummer: | CRIS_005 |
|---|---|
| THT | 14.10.2027 |
| Herkomst | China |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335837351 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 74% SOJA-EIWIT, rijstgriesmeel, suiker, 4% cacaopoeder (mager), SOJAMEEL, zout, natuurlijk aroma |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, EIEREN, MELK (LACTOSE), NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Geëxtrudeerde crispies van soja-eiwit en rijstgriesmeel met cacao |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
CO₂-uitstoot van de producten in vergelijking
Wil je weten wat de carbon footprint van je favoriete snack is in vergelijking met andere producten? Geen probleem! Om vergelijkingen te kunnen maken hebben we de CO₂-uitstoot per 1 kg van onze producten berekend en vergeleken met andere producten die mensen dagelijks consumeren, zoals kaas, tofu en nog veel meer. Ter vergelijking hebben we ook koffie als drank meegenomen in onze berekeningen. Dus of het nu je favoriete snack is of je favoriete kookingrediënt, je kunt nu precies zien hoe het presteert in onze "CO₂ per kg product"-ranglijst.
Vergelijking van CO₂-uitstoot per kg voedsel
Disclaimer: Verschillende methoden (productvergelijking) - De CO2 -emissies van de producten die niet van KoRo zijn, zijn afkomstig van een andere databron, daarom kunnen er verschillen zijn tussen hun beoordelingsmethode en de beoordeling van KoRo-producten.
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Heerlijk en veelzijdig
very crispy very yummy
Kan ik dit elke dag eten?
Let op: 3 gram zout
een perfect product dat gemakkelijk te gebruiken is
Perfectie
een echte aanrader in muesli of yoghurt
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
05.05.2026
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat de Soja Protein Crispies met cacao je niet konden overtuigen en dat je vooral ontevreden bent over de hoeveelheid zout en de verandering ten opzichte van eerdere Crossies. Dat de afbeelding hier tot teleurstellende verwachtingen heeft geleid, is volkomen begrijpelijk en vervelend. Smaken en verwachtingen zijn natuurlijk heel persoonlijk, maar we snappen wat je bedoelt. Je kunt altijd contact opnemen met onze klantenservice via de help-sectie op onze website. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat beter bij je past 🤗