€ 4,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Krokante speltvlokken 400 g
We zijn toch allemaal dol op knapperige ontbijtgranen? Deze speltvlokken zijn heerlijk luchtig, lekker crunchy en volledig ongezoet. De voordeelverpakking van 400 g bestaat bijna volledig uit alleen maar spelt. Probeer nu!
Speltvlokken voordelig online bestellen
Deze speltflakes zijn natuurlijk een van onze ontbijtfavorieten. Voeg het toe aan je breakfast bowl met yoghurt, gedroogd fruit, en eiwitrijke soja-proteincrispies.
Ontbijtgranen van KoRo
Bij KoRo zijn we dé ontbijtexpert! We hebben namelijk allerlei soorten muesli’s, gedroogd fruit en eiwitrijke cornflakes in ons assortiment. Deze ontbijtproducten komen allemaal in voordelige bulkverpakkingen, zodat jij altijd een voorraad in huis hebt. Houd je van spelt? Probeer dan bijvoorbeeld ook onze gepofte spelt: bestel nu.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1529 / 364 |
| Vetten | 2.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.2 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Voedingsvezels | 8.8 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0.8 g |
| Productnummer: | DINKEL_008 |
|---|---|
| THT | 13.03.2027 |
| Herkomst | Duitsland |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 0.4 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718290636 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 97,2 % VOLKOREN SPELTMEEL, GERSTENMOUTMEEL, zout |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN en SESAM bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Havervlokken |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
| Krokante speltvlokken 400 g | Bio speltvlokken 1 kg | Bio gepofte spelt 400 g | Bio speltvlokken fijn 2,5 kg | Bio speltvlokken grof 2,5 kg | |
| Reviews | |||||
| Prijs | € 4,00* | € 9,25* | € 4,25* | € 10,00* | € 9,50* |
| Artikelnummer | DINKEL_008 | DINKEL_003 | DINK_003 | DINKEL_004 | DINKEL_005 |
| Inhoud | 0,4 kilogram | 1 kilogram | 0,4 kilogram | 2,5 kilogram | 2,5 kilogram |
| Basisprijs | € 10,00* / 1 kilogram | € 9,25* / 1 kilogram | € 10,63* / 1 kilogram | € 4,00* / 1 kilogram | € 3,80* / 1 kilogram |
| Energie (kcal) | 364 | 365 | 366 | 344 | 344 |
| koro_nutrition_carbohydrates | 66 | 68 | 68 | 63 | 63 |
| Voedingsvezels | 8,8 | 9,4 | 8,1 | 8,2 | 8,2 |
| koro_nutrition_protein | 15 | 12 | 14 | 14 | 14 |
| Ingrediënten | 97,2 % VOLKOREN SPELTMEEL, GERSTENMOUTMEEL, zout | 100 % SPELTTARWE*. *uit biologische landbouw | 100 % SPELT (TARWE) gepoft*. *uit biologische landbouw | 100 % SPELT (TARWE)* *van biologische landbouw | 100% SPELT (TARWE)* *uit biologische landbouw |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Heerlijk knapperig!
Lekker van smaak en zonder toegevoegde suikers
Gezond en licht
Lekker en voordelig
Een geweldige basis voor je ontbijtmuesli
Kinderen zijn er dol op
Beter dan wat we hier in Denemarken kunnen krijgen, of het nu bij Netto of COOP is
Knapperige suikervrije vlokken
Ik zou het zo weer kopen.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!