Bio speltvlokken grof 2,5 kg
Wil je weten wanneer dit product weer op voorraad is? We sturen je een e-mail! Log van tevoren in en klik op deze knop.
Door dit formulier in te dienen, accepteer ik zowel de algemene voorwaarden als de informatie over gegevensbescherming.
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio speltvlokken grof 2,5 kg
Al in de jaren '90 wisten eco-moeders het: speltvlokken zijn het ultieme prebioticum. Deze vezelrijke vlokken hebben een nootachtige smaak, zijn gerold van het hele speltgraan en knapperig van consistentie, en maken nu een comeback in elke gezonde keuken. Je kunt onze biologische speltvlokken gewoon als ontbijt eten met (plantaardige) melk of in pap, je kunt ze gebruiken om te bakken of je eigen mueslirepen maken van biologische speltvlokken.
Speltvlokken zijn een bron van eiwitten
Met ongeveer 14 g eiwit per 100 g speltvlokken zijn speltvlokken een van de eiwitleveranciers onder de granen. Eiwit draagt bij tot de opbouw en het behoud van spiermassa. Bovendien bevatten speltvlokken minder vet dan havervlokken.
Speltvlokken zijn rijk aan vezels
Speltvlokken bevatten vezels op een natuurlijke manier. Bovendien zijn de biologische speltvlokken die jij bij ons kunt kopen zonder enige andere toevoegingen of conserveringsmiddelen die jouw lichaam zouden kunnen schaden.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1446 / 344 |
| Vetten | 2.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.2 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 1.7 g |
| Voedingsvezels | 8.2 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Productnummer | DINKEL_005 |
| Ten minste houdbaar tot | 04.02.2027 |
| Herkomst | Oostenrijk, Tsjechië, Duitsland, Kroatië, Hongarije, Litouwen, Slowakije |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud | 2.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654781960 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele en droge plaats |
| Ingrediënten | 100% SPELT (TARWE)* *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA, MELK (LACTOSE), AMANDELEN, HAZELNOTEN, CASHEWNOTEN en SESAM bevatten |
| Handelsnaam | Biologische speltvlokken |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.
































.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)


