€ 17,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio fijne havervlokken 4 x 2,5 kg
Eet jij graag een warme kom met havermout in de ochtend? Dan zijn deze fijne havervlokken van KoRo perfect voor je! Met de voordeelverpakking van 2,5 kg leg jij een voorraadje aan en verspillen wij minder plastic. Koop nu!
Biologische fijne havervlokken online bestellen
Deze havervlokken zijn klein en fijn! Hierdoor zijn ze heerlijk zacht en perfect voor je overnight oats, in koekjes, of rooster ze lekker als een knapperige bite voor toetjes. Daarnaast heeft haver een hoog vezelgehalte en is het rijk aan eiwitten.
Haver van KoRo
Omdat haver zo’n veelzijdig en populair product is hebben we er bij KoRo verschillende variaties van. Wil je bijvoorbeeld niet de fijne havervlokken, neem dan onze voordeelverpakking havervlokken grof! Haver is natuurlijk ook lekker als drankje, kijk daarom eens naar ons poeder voor haverdrank of de barista haverdrank. We willen er voor iedereen zijn en daarom hebben we ook glutenvrije havervlokken!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1562 / 372 |
| Vetten | 7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.3 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 0.7 g |
| Voedingsvezels | 10 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.02 g |
| Productnummer: | HAFER_008_T4 |
|---|---|
| THT | 13.04.2027 |
| Herkomst | Oostenrijk, Tsjechië, Duitsland, Frankrijk, Slowakije |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 10 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582811285 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100% HAVER* * uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA, MELK (LACTOSE), SESAM , AMANDELEN, HAZELNOTEN en CASHEWNOTEN bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Bio fijne havervlokken |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Kwaliteit in een voordeelverpakking
Altijd een stap voor 🤩
Odile 🇨🇵
zeer tevreden
Perfect, ik raad het aan
Zeer goede kwaliteit
De prijs is voordelig.
Ik zou het weer kopen
Ik raad ze aan
Ik raad dit merk aan
Prima, ik zal het opnieuw bestellen.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!