Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio yaconsiroop 500 ml
Bruinachtig, zoet en heerlijk - we hebben het over onze heerlijke biologische yaconsiroop. Um, alsjeblieft wat?! Ja, je hebt het goed gehoord! We hebben de naam niet verzonnen en het is geen nieuwe trend die binnen twee weken vergeten zal zijn. Yaconsiroop wordt gemaakt van de yacónwortel (ook wel "Inca-wortel" genoemd) en is een geweldig alternatief voor tafelsuiker. Wil je jezelf overtuigen? Dat begrijpen we maar al te goed! Koop nu biologische yacon siroop en vervang huishoudsuiker easy peasy.
Yacon - wat is het eigenlijk?
Wie Yacon nog niet kent, moet eerst aan het woord wennen. Het klinkt zo exotisch en onbekend, maar het veroorzaakt tenminste - in tegenstelling tot producten als ashwagandha of baobab - geen knoop in de tong. Maar wat is yacon precies (met de nadruk op de tweede lettergreep)? Yacon is een plant die behoort tot het geslacht Smallanthus. Hij is afkomstig uit Zuid-Amerika en wordt daar al sinds de oudheid geteeld. De bladeren van de yaconplant kunnen worden verwerkt tot een heilzame thee. De knol van de plant is echter bijzonder populair. Hij kan rauw of gekookt worden gegeten. Vanwege zijn aangename zoetheid wordt de zoete aardappelachtige knol vaak verwerkt tot sap of siroop. Dat laatste wordt steeds populairder in dit land. En zodat jij niet hoeft te lijden onder een Fear of Missing Out (FoMo), kun je de heerlijke siroop nu ook bij ons bestellen.
Yaconsiroop als alternatief voor huishoudsuiker
We weten wat je denkt. Suiker alternatieven zijn praktisch een dubbeltje in een dozijn. Of het nu ahornsiroop, agavesiroop, dadelstroop, kokosbloesemsuiker of rijststroop is - het is (met de hulp van KoRo) niet meer zo moeilijk om conventionele suiker te vervangen. En toch, nu komen we om de hoek met yacon siroop. Waarom? Daar is een goede reden voor, of goede redenen, wij nemen immers niet zomaar een product in ons assortiment op. Aan de ene kant is onze biologische yaconsiroop een geweldig alternatief voor huishoudsuiker, dat velen nu proberen te vermijden. Yaconsiroop is bijzonder populair omdat de koolhydraten in de yaconknol van nature worden opgeslagen in de vorm van fructooligosacchariden (FOS). Ehm wat? De FOS heb je waarschijnlijk eerder ooit onder de naam Oligofructose als een populaire suikervervanger in gedachten. Het heeft slechts ongeveer 30-50% van de zoetkracht van geraffineerde suiker, maar bevat iets minder calorieën en wordt in het lichaam gemetaboliseerd tot waardevolle vezels (inuline).
Hoe smaakt onze biologische yaconsiroop?
Allereerst smaakt de siroop natuurlijk zoet. Hah, wie had dat gedacht?! De zoetheid is echter niet zo zoet als huishoudsuiker, dus daar moet je rekening mee houden bij het volgen van recepten. Wij vinden dit een geweldige eigenschap van yaconsiroop, omdat het betekent dat als je lepel uitglijdt, het hele dessert niet zo zoet als karton zal zijn. De smaak van yaconsiroop kan worden omschreven als karamel en honingachtig. Het is dus ideaal voor het verfijnen van zoete gerechten en desserts, zoals cakes, koekjes of energieballetjes. Maar ook je ochtendpap of smoothie kan wel een lepeltje van onze yaconsiroop gebruiken. Onze tip: Gebruik onze biologische yaconsiroop om drankjes zoals pumpkin spice latte of ijskoffie te zoeten!
Koop Yacón siroop van KoRo
De siroop die uit de yacónknol wordt gewonnen, is een geweldig alternatief voor gewone suiker. De yaconsiroop is bijna vetvrij (0,2 g/100 g) en veganistisch en is geschikt voor veel mensen. Zowel zoete als hartige gerechten of dressings kunnen met de siroop worden verfijnd. Gelukkig komt onze siroop in het grote 500 ml voordeelformaat bij u thuis. Dit bespaart u niet alleen onnodig verpakkingsafval, maar ook geld. Dus waar wacht je nog op? Koop nu Yacon siroop en inspireer binnenkort je vrienden met de siroop van de zogenaamde "Inca-wortel".
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 824 / 197 |
| Vetten | 0.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 25 g |
| Voedingsvezels | 32 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | YACON_001 |
|---|---|
| THT | 18.11.2027 |
| Herkomst | Peru |
| Herkomst (verwerking) | Peru |
| Biologische herkomst | niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 0.5 L |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718290179 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren bij kamertemperatuur op een donkere plek. Na opening gekoeld bewaren |
| Ingrediënten | 100% yaconwortel*. * uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, en NOTEN bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Biologische yaconsiroop |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Gezonder gebak
Een subtiele karamelsmaak
Een alternatief voor suiker
Een lekker alternatief voor suiker
Top👍 Mooie lichte mout- of karamelsmaak😊
Het blijft spannend
Goed product, ik zou het opnieuw bestellen
Heerlijke smaak met tal van toepassingsmogelijkheden
Goede kwaliteit
Veel te vloeibaar om als broodbeleg te gebruiken.
ik heb het product besteld omdat ik het in „Die Höhle der Löwen“ heb gezien.
Ik vind helemaal niet dat het op Nutella lijkt.
Ik ben weliswaar geen fan van Nutella, maar ik vind jullie product niet lekker omdat het zo dun is.
Een echt lekkere en gezonde siroop
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
01.04.2026
Hartelijk dank voor je eerlijke feedback! We begrijpen dat de consistentie niet aan je verwachtingen voldeed – als siroop is het inderdaad vloeibaarder dan klassieke broodbeleg. We stellen je mening zeer op prijs en hopen dat je misschien een andere toepassing voor de siroop kunt vinden, bijvoorbeeld om desserts of drankjes mee op smaak te brengen. Laat het ons weten als we je daarbij met tips kunnen helpen! 🤗