Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio ahornsiroop graad A 1 L
Bestel onze Canadese biologische ahornsiroop in de praktische voordeelverpakking van 1 liter voor een heerlijk zoete traktatie bij je ontbijt. Deze biologische ahornsiroop van A-kwaliteit is superlekker op pannenkoeken en in breakfast bowls. Geniet van je ontbijt op z'n Canadees!
Hoe wordt ahornsiroop gemaakt?
Suikeresdoorns groeien vooral in het noordoosten van de VS en Canada en worden jaarlijks afgetapt om hun vloeibare goud eruit te halen. Voor onze ahornsiroop wordt slechts een deel van het sap uit de boom gehaald (ongeveer 10%), zodat deze geen schade oploopt. Na de oogst wordt het sap verhit. Dit inkoken zorgt voor de siroop met de unieke gouden kleur en de unieke heerlijke smaak. Probeer de siroop nu zelf!
Ahornsiroop online bestellen
Lichte ahornsiroop, zoals deze, wordt geproduceerd in de eerste twee weken van de oogstperiode en wordt kwaliteit A genoemd. De mildzoete smaak en amberkleur zijn typische kenmerken. Gebruik de siroop in je breakfast bowl, in je thee of schenk hem over pannenkoeken bij je ontbijt. Bestel deze 1 L fles nu!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1533 / 367 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 90 g |
| waarvan suikers | 88 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | AHORN_001 |
|---|---|
| THT | 09.02.2028 |
| Herkomst | Canada |
| Herkomst (verwerking) | Canada |
| Biologische herkomst | niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 1 L |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335837122 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Op een koele en droge plaats bewaren. Eenmaal geopend, bewaar in de koelkast |
| Ingrediënten | 100% ahornsiroop *uit biologische landbouw |
| Verkoopbeschrijving | Biologische ahornsiroop |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Maak je eigen zomerdrankjes
30 graden, zonneschijn en relaxen in het park, wat ontbreekt er nog? Een verfrissend zomers drankje! Ontdek hier hoe je zelf zomerse drankjes maakt.
Meer dan alleen pannenkoekbeleg: ideeën voor het gebruik van ahornsiroop
Als je aan ahornsiroop denkt, denk je dan automatisch aan een dampende berg warme pannenkoeken waar de gouden siroop vanaf druipt? Wij denken er net zo over! In dit artikel lees je voor welke gerechten je ahornsiroop nog meer kan gebruiken.
| Bio ahornsiroop graad A 1 L | Bio vegan ahornsirooppasta 250 g | |
| Reviews | ||
| Prijs | € 25,00* | € 12,00* |
| Artikelnummer | AHORN_001 | AHORN_002 |
| Inhoud | 1 liter | 0,25 kilogram |
| Basisprijs | € 25,00* / 1 liter | € 48,00* / 1 kilogram |
| Ingrediënten | 100% ahornsiroop *uit biologische landbouw | 100% ahornsiroop |
| koro_buying_arguments | Heerlijk zoet Biologisch en A-kwaliteit Vegan alternatief voor honing Op pannenkoeken, wafels en ijs Ingekookt sap van de Canadese suikerahorn | Natuurlijk zoet broodbeleg Voor in de thee, taart of muesli Op basis van Canadese ahornsiroop Veganistisch Uit de biologische landbouw |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Top, we zijn er dol op
Een geweldig product met een goede prijs-kwaliteitverhouding.
Geweldig.
Nooit meer zonder!
De verpakking is ook heel handig.
Goede kwaliteit voor een redelijke prijs, en fijn dat je een hele liter per keer kunt kopen.
Heel goed, het maxi-formaat is handig
Ik vind het geweldig, ik ga er nog meer kopen
Heel blij
Deze hoogwaardige ahornsiroop smaakt voortreffelijk
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!