Bio boekweitvlokken 1,5 kg
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio boekweitvlokken 1,5 kg
Havermout is al jaren een ontbijtklassieker, maar wat als je eens iets anders probeert? Maak kennis met onze biologische boekweitvlokken, een smakelijk alternatief met een heerlijke nootachtige smaak.
Recepten met boekweitvlokken
Boekweit is een pseudograan en te gebruiken zoals havervlokken: in havermout, muesli, of als basis voor wafels, broodjes of pannenkoeken. Top je boekweit recepten af met onze notenpasta's of gevriesdroogd fruit voor extra crunch! Met 3,7 g vezels per 100 g zijn deze vlokken ook nog eens een ideale keuze.
Bestel biologische boekweitvlokken
Onze biologische boekweitvlokken komen uit Europa en zijn verpakt in een handige grote zak, zo heb je altijd genoeg in huis voor een goede start van je dag. Bestel nu en geef je ontbijt een smakelijke upgrade.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1449 / 346 |
| Vetten | 3.9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.8 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 1.2 g |
| Voedingsvezels | 5.9 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | BUCH_009 |
| Ten minste houdbaar tot | 05.01.2027 |
| Herkomst | Polen |
| Herkomst (verwerking) | Polen |
| Inhoud | 1.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582816013 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 100% boekweitvlokken* *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, SESAM en NOTEN bevatten |
| Handelsnaam | Witte bio boekweitvlokken |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |







