€ 1,75*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio kokosmelk met verminderd vetgehalte 400 ml
Kokosmelk is veelzijdig en ideaal voor elk moment van de dag, van ontbijt tot diner. We zullen je laten zien hoe je onze vetgereduceerde biologische kokosmelk op verschillende manieren kunt gebruiken. Ontdek heerlijke recepten en praktische tips voor een volledige dag vol kokosgenot.
Biologische kokosmelk uit blik
Maar voordat we aan het ontbijt beginnen, moet je eerst weten wat er in het blik KoRo-kokosmelk zit. Namelijk 60% kokosnoot en water. That’s it. Ook zonder emulgatoren krijgen we de perfecte consistentie voor elkaar. Omdat het vet van de kokosmelk – de zogenaamde kokoscrème – zich na verloop van tijd van het water scheidt, moet je het blik voor gebruik goed schudden. Zo krijg je een kokosmelk die romig en dik is – zonder toevoegingen en zonder compromissen. In vergelijking met onze standaard biologische kokosmelk bevat deze variant 35% minder vet. Dat komt doordat we de vetgereduceerde kokosmelk een tweede keer persen voordat we deze voor jou inblikken.
Beste kokosmelk voor je curry
Wist je dat je kokosmelk ook kunt gebruiken als veganistisch en lactosevrij alternatief voor room en koemelk? Als je “recepten met kokosmelk” googelt, heb je waarschijnlijk een jaar lang kookinspiratie.
Kokosmelk en co: KoRo’s kokoswereld
Let op, hier komen de snacks! Kokossnacks kun je heel eenvoudig zelf maken. Onze knapperige kokosrepen zijn daar perfecte voorbeelden van! Als je het jezelf wat makkelijker wilt maken, kun je jouw tropische snack natuurlijk direct meebestellen met je kokosmelk. We hebben bijvoorbeeld kokossnippers met kokossuiker en de kokosballetjes in pure chocolade in het assortiment. Of trakteer jezelf op onze absolute favoriet: de biologische chocolade-kokosreep. Met deze voorraad kom je zelfs de hongerigste dagen goed door.
Vetgereduceerde kokosmelk kopen
Wat is een voorraadkast zonder minstens een paar blikken kokosmelk? Best zielig eigenlijk, want met elk blikje KoRo-kokosmelk kun je een heerlijk ontbijt, lunch of diner koken en de lekkerste snacks maken! Daarom hebben we de beste romige en dikke kokosmelk voor je in ons assortiment opgenomen. Als extraatje bevat deze ook nog eens 35% minder vet dan onze volle kokosmelk. Verwen jezelf met iets goeds én voordeligs – bestel nu KoRo’s kokosmelk in het 400 ml-blik.
*Het lagere vetgehalte van 13 gram per 100 ml is in vergelijking met onze volle kokosmelk met 20 gram per 100 ml.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 527 / 128 |
| Vetten | 13 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 1.6 g |
| waarvan suikers | 1.6 g |
| Eiwitten | 1.1 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | KOKOS_040 |
|---|---|
| THT | 09.09.2027 |
| Herkomst | Sri Lanka |
| Herkomst (verwerking) | Sri Lanka |
| Biologische herkomst | niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 0.4 L |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718297598 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren bij kamertemperatuur, niet in het licht. Na opening, de inhoud overbrengen in een niet-metalen houder, koel bewaren en binnen 3 dagen consumeren. |
| Ingrediënten | 60 % kokosnootextract*, water. *uit biologische landbouw |
| Verkoopbeschrijving | Biologische kokosmelk met verlaagd vetgehalte |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
| Bio kokosmelk met verminderd vetgehalte 400 ml | Bio kokosmelk 400 ml | |
| Reviews | ||
| Prijs | € 1,75* | € 1,75* |
| Artikelnummer | KOKOS_040 | KOKOS_025 |
| Inhoud | 0,4 liter | 0,4 liter |
| Basisprijs | € 4,38* / 1 liter | € 4,38* / 1 liter |
| Energie (kcal) | 128 | 196 |
| koro_nutrition_fat | 13 | 20 |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
goede prijs-kwaliteitverhouding
Ik raad het aan
Kwantiteit en kwaliteit staan garant!
is lekker
De beste stevia ooit!
lekker van smaak en minder vet
Lekker en schoon
goed en comfortabel
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!