Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio lupinekoffie hele bonen 1 kg
De wekker gaat. Je opent je ogen en beseft dat het geen weekend is en dat je zo snel mogelijk je bed uit moet om niet te laat te komen. In plaats van te treuren om het comfort van je bed, is het tijd om je te verheugen op je ochtendkoffie! Met onze bio lupine koffie begin je de dag namelijk met puur plezier - en zonder cafeïne. Koop nu onze lupine koffie hele boon en begin de dag met een cafeïnevrij koffiealternatief.
Lupine koffie - gebrande hele bonen
Je denkt misschien: "Wacht eens even! Is koffie niet gemaakt van koffiebonen?" Dat klopt, maar ook met lupinen kun je genieten van volle, nootachtige koffie. Met één verschil: lupine koffie is van nature cafeïnevrij. Onze lupinekoffie wordt gemaakt van lupinen die in Duitsland worden geteeld en verwerkt. Na de oogst worden de lupinen gebrand, zodat je er heerlijke koffie van kunt zetten. Wij hebben gekozen voor een milde branding om een vrij delicate smaak te verkrijgen. Houd je meer van pittig, dan is onze lupine koffie met kruiden wellicht de juiste keuze voor je.
Bereiding van lupine koffie
De geroosterde lupinebonen kunnen op verschillende manieren worden bereid. De bonen zijn – net als gewone koffie – geschikt voor een French Press, filterkoffiezetapparaten of handfilters. We raden je aan de lupinenkoffie te malen op een medium maling. Als de koffie te fijn gemalen wordt, bestaat het risico dat het water tijdens het zetten niet goed doorloopt en in plaats daarvan overloopt. Wanneer je het gemalen poeder toevoegt, is het ook belangrijk om dit losjes te doen en niet aan te drukken, want anders kan het water ook moeilijk doorlopen. Het kan zijn dat de intensiteit afneemt bij een grovere maalgraad. In dat geval kun je de maalgraad beetje bij beetje aanpassen om de perfecte balans te vinden. Als malen niet je favoriete bezigheid is, probeer dan eens onze gemalen biologische lupine koffie. Ongeacht welke zetmethode je kiest: per kopje heb je 1 tot 2 theelepels gemalen lupinenkoffie nodig. Over het algemeen is er minder poeder nodig dan bij gewone koffie. Je kunt de lupinenkoffie natuurlijk naar voorkeur drinken: zwart, met een plantaardige drank en een suiker alternatief naar keuze, of met barista haverdrank als een vegan cappuccino of latte.
Biologische lupine koffie gebrande hele bonen kopen
Lupinekoffie biedt niet alleen cafeïnevrij koffiegenot, maar ook een hoog eiwitgehalte (38 g/100 g) en is rijk aan voedingsvezels (40 g/100 g). Door de regionale teelt van de lupinen in Duitsland zijn er geen lange transportwegen en met de voordeelverpakking van 1 kg bespaar je tegelijkertijd op verpakkingsafval. Bestel nu onze gebrande biologische lupinen in de voordeelverpakking van 1 kg en geniet van volwaardig koffiegenot zonder de cafeïnekick!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1413 / 340 |
| Vetten | 11 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.7 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 40 g |
| Eiwitten | 38 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | LUPI_006 |
|---|---|
| THT | 10.02.2027 |
| Herkomst | Duitsland |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Biologische herkomst | EU Landbouw |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582808322 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Kühl und trocken lagern |
| Ingrediënten | 100 % LUPINEN geröstet*. *aus biologischer Landwirtschaft |
| Kruisbesmetting | Kann GLUTEN enthalten |
| Verkoopbeschrijving | Bio Lupinensamen geröstet |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Perfecte smaak
Kritische klanten
Bedankt voor niets
Niet geschikt voor volautomatische koffiemachines
En hij smaakt, ook zonder gebruik van een volautomatisch apparaat, superlekker.
Ik heb één punt van de beoordeling afgetrokken, omdat hij niet, zoals aangegeven, geschikt is voor volautomatische koffiemachines.
Een perfect alternatief voor gemalen koffie!
Voor mij is hij vooral ideaal als ik wel van de koffiesmaak wil genieten, maar bewust geen cafeïne wil drinken. Daar is hij gewoon perfect voor.
Ook de prijs-kwaliteitverhouding overtuigt ons bijzonder. Echt goede koffiebonen kosten vaak aanzienlijk meer per kilo, daarom vinden we dit product echt eerlijk geprijsd.
Inmiddels heeft zelfs mijn schoonmoeder de lupinekoffie voor zichzelf ontdekt. Ze drinkt 's avonds anders graag nog cacao of soms koffie, en deze lupinekoffie smaakt haar zo goed dat ze inmiddels ook overtuigd is. Ik vind het vooral fijn dat ze het ook 's avonds goed kan drinken en daarna heerlijk slaapt.
Voor ons is deze lupinekoffie een in alle opzichten geslaagd en smaakvol alternatief voor klassieke bonenkoffie. We kopen het graag weer.
Perfect, goed product!
Elke ochtend lupine!
Ik vond het erg lekker, maar helaas niet geschikt voor mijn koffiezetapparaat.
Hartelijk dank voor je feedback! Fijn om te horen dat je de biologische lupinekoffie lekker vond. Jammer dat hij niet geschikt was voor je koffiezetapparaat en dat de molen verstopt raakte – sommige apparaten reageren anders op lupinekoffie. Smaken en voorkeuren verschillen natuurlijk. We hopen dat je binnenkort een snack of een product op onze website vindt dat beter bij je past 😊
Verbazingwekkend enthousiast
Geweldig alternatief voor koffie
Heerlijk en delicaat!
KoRo GmbH
26.04.2026
Hartelijk dank voor uw feedback. Het spijt ons zeer van dit incident. Neem contact op met onze klantenservice zodat zij je zo snel mogelijk kunnen helpen. Het beste van uw KoRo team :)