Bio nonisap 100% 1 L
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio nonisap 100% 1 L
Noni – daar heb je „no ni“ (nog niet) van gehoord? Sorry, die konden we niet laten liggen – net als ons nonisap. Maar even serieus: wat zit er achter die naam? Noni, ook wel bekend als de Indische moerbei, is de vrucht van de Morinda citrifolia-boom, die zich vooral op de Polynesische eilanden kiplekker voelt. Omdat je de verse vrucht hier bijna nooit in de supermarkt vindt, wordt deze meestal aangeboden als capsules, poeder of juist als sap. Bij ons krijg je de volle fruitige lading: 100% bio noni-sap van de eerste persing uit Samoa. Het wordt vaak gewaardeerd als voedingssupplement, maar bij ons scoort het vooral als een puur natuurlijk product zonder poespas.
Zo integreer je nonisap in je dagelijks leven
Hoe je het sap het beste drinkt? Dat is helemaal aan jou. Je kunt het puur drinken of als wrange basis gebruiken voor je sappen, smoothies, desserts en fruitsauzen. Maar let op: ook al kunnen we van onze producten meestal geen genoeg krijgen, de aanbevolen dosering is dagelijks 2 × 20 ml. Het sap moet idealiter met veel water worden ingenomen en de aanbevolen consumptiehoeveelheid mag niet worden overschreden. Voor het inschenken even krachtig schudden, zodat alles goed mengt. Na opening gaat de fles hup de koelkast in, waar deze ongeveer 28 dagen houdbaar is – genoeg tijd dus om jouw dagelijkse noni-routine te vinden.
Haal de sapbar in huis
Ben je van plan om in je keuken een eigen sapbar te openen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Naast klassiekers zoals ons bio appelsap of het bio granaatappelsap is het nonisap een absolute bijzonderheid in je verzameling. Ons sap van de eerste persing is afkomstig van gecontroleerde biologische landbouw en smaakt intens en karakteristiek naar de Indische moerbei. Geen toevoegingen, geen compromissen – alleen 100% fruit in de praktische glazen fles van 1 liter. Geef je voorraadkast een upgrade en bestel nu ons bio nonisap direct bij je thuis!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 55 / 13 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 2.5 g |
| waarvan suikers | 2.5 g |
| Voedingsvezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | SAFT_004 |
| Ten minste houdbaar tot | 10.03.2029 |
| Herkomst | Samoa |
| Biologische oorsprong | Nicht-EU-Landwirtschaft |
| Inhoud | 1 L |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335832523 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren bij kamertemperatuur (<20 °C), buiten het bereik van licht. Eenmaal geopend, in de koelkast bewaren en binnen 28 dagen consumeren. |
| Ingrediënten | 100 % nonisap* *van biologische teelt |
| Handelsnaam | Bio Noni sap |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.
































