Bio vegan energy ball choco-pindakaas 14 x 30 g
Wil je weten wanneer dit product weer op voorraad is? We sturen je een e-mail! Log van tevoren in en klik op deze knop.
Door dit formulier in te dienen, accepteer ik zowel de algemene voorwaarden als de informatie over gegevensbescherming.
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio vegan energy ball choco-pindakaas 14 x 30 g
Je zit op school of universiteit en de lunchpauze is nog ver weg, maar je maag knort al? Koop dan nu je perfecte snack voor tussendoor! Onze Energy Ball Peanut Butter Cocoa komt met dubbele kracht! De dubbele vulling van pindakaas en chocolade geeft alles om je pauze te verzoeten. Naast al onze Energy Ball klassiekers is de Energy Ball Peanut Butter Cocoa de eerste in zijn soort. Bedekt met een krokante, pure chocolade glazuur, is het de ster van de Energy Balls. Bestel nu!
Onze Bliss Ball Pindakaas Cacao voor onderweg
In de praktische verpakking van 30 g kun je de chocolade-pindasnack gemakkelijk meenemen in je tas en heb je altijd een lekker tussendoortje bij de hand. Of het nu na het sporten is, tussen colleges door of tijdens het werk: onze Energy Ball Pindakaas Cacao is de snelle snackoplossing voor onderweg en zou eigenlijk in elke rugzak moeten passen. Wil je meer Energy Balls? Probeer dan eens onze Bio Energy Ball Salted Hazelnut of Bio Energy Ball Salted Almond.
Energy Balls van KoRo kopen
Deze lekkernij smaakt naar chocolade en pindakaas. Het mengsel van dadels, pindakaas, agavesiroop en een laagje pure chocolade biedt je een unieke smaakervaring. Overtuig jezelf en bestel nu onze Energy Ball Pindakaas Cacao!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1593 / 380 |
| Vetten | 15 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 5.3 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan suikers | 41 g |
| Voedingsvezels | 7 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0.02 g |
| Productnummer | BLISS_049_T14 |
| Ten minste houdbaar tot | 28.02.2027 |
| Herkomst | Tunesië (dadelpasta, cacaoboter, cacaopasta), Egypte, Cambodja, Vietnam (pinda's), Duitsland (havermeel, pindapasta), Mexico (agavesiroop, hazelnootpasta, cacaopoeder, kokossiroop). |
| Herkomst (verwerking) | Portugal |
| Inhoud | 420 g |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582802900 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 53 % dadelpasta, 10 % cacaoproduct (cacaoboter, cacaopasta), 9 % PINDAKAAS, HAVERVLOKKEN, HAVERMEEL, 5 % PINDA'S, agavesiroop, HAZELNOTENPASTA 2 % cacaopoeder, kokossiroop |
| Kruisbesmetting | Kan sporen van SOJA, andere NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIETE) |
| Handelsnaam | Dadelsnackbal met dubbele vulling en coating van cacaoproducten |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.



















