Medium pittige mosterd 4 x 680 ml
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Medium pittige mosterd 4 x 680 ml
Stel je het volgende voor: je hebt al je vrienden en familieleden uitgenodigd voor een zomerbarbecue in de tuin. Iedereen heeft plezier en geniet van het eten, maar dan gebeurt het: het kleine pakje mosterd uit de supermarkt is leeg. Shit, alweer! Je hebt hem eergisteren pas gekocht. Maar maak je geen zorgen, we hebben ervoor gezorgd dat dit je niet meer zo snel zal overkomen. Je kunt onze grofkorrelige, medium hete mosterd zonder toegevoegde suiker in een pot van 680 ml inslaan. Het zal gemakkelijk drie of vier barbecues meegaan!
Vegan mosterd van Koro - een welkome gast op elk barbecuefeest
Het is geen geheim meer dat we er vaak mosterd bij doen. Onze medium hete mosterd is niet alleen lekker in aardappelsalade of bij worst, maar kan ook sauzen en dressings verfijnen. Niet te zoet, niet te heet, maar precies goed! Dit maakt het tot een echte allrounder onder de mosterd en geen enkele keuken zou het zonder moeten stellen. Onze grove mosterdklassieker - met zijn lichtbeige kleur - heeft geen extra suiker nodig. Attentie mosterd fans: in ons assortiment vindt u ook fijne mosterd gezoet met agavesiroop in voorraadpotten van 680 ml. We hebben ook de barbecuesaus all-time favorite, de beproefde biologische veganistische mayonaise!
Koop vegan medium hete mosterd op voorraad online
Wil je het hoogtepunt zijn van je volgende barbecuefeest? Dan kun je zeker niet zonder onze heerlijke mosterd. En het beste van alles: de onmiskenbare smaak komt je tegemoet zonder toegevoegde suiker. Bestel nu snel en gemakkelijk medium hete mosterd zonder toegevoegde suiker in onze online webshop!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 424 / 102 |
| Vetten | 6.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezels | 1.1 g |
| Eiwitten | 2.7 g |
| Zout | 2 g |
| Productnummer | SENF_001_T4 |
| Ten minste houdbaar tot | 30.10.2027 |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud | 2.72 L |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654785418 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren bij kamertemperatuur. Koel na opening |
| Ingrediënten | Natuurlijk mineraalwater, MOSTERD, alcoholazijn, Kalahari zout |
| Kruisbesmetting | Geen allergenen volgens EU-verordening 1169/2011 inbegrepen. |
| Handelsnaam | Grofkorrelige medium hete mosterd |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.























.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)








.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)








