Betaal na 30 dagen.
Koop nu: Noten-fruitmix met cranberry's en açaí 1kg
Je scrollt door de KoRo-winkel, vindt iets lekkers hier, iets interessants daar, en opeens is het boodschappenmandje vol en overschrijdt het budget je maandsalaris? Maak je geen zorgen, het is altijd hetzelfde voor ons. Dan moet je zorgvuldig kiezen tussen je nieuwe ontdekkingen moerbeien en gojibessen - of ze allebei proberen zonder te hoeven kiezen! In onze KoRo noten-fruitmix met cranberry's en açaí krijg je het beste van twee werelden: gedroogde vruchten en gedroogde noten in een mix van 1 kg van hoge kwaliteit, kleurrijk gemengd.
De upgrade van de trail mix
In totaal staan er tien rassen te wachten om door je te worden getest: Veenbessen, moerbeien, bananenchips, amandelen, dwergvijgen, zure kersen, cashewnoten, gojibessen, physalis en een açaí-preparaat. Daarna is het aan je professionele smaakpapillen om te beslissen welke producten je absoluut opnieuw moet kopen, en welke niet naar je smaak waren. Maar vervloek ons alsjeblieft niet als ze alle 10 in groot formaat bij jou thuis belanden. Onze mix is de upgrade voor saaie trail mix (en zonder sultana's!). Je kunt er tijdens het studeren of werken van snoepen, het als topping op je muesli gebruiken, of het aan je baksels toevoegen. Hier krijg je precies de juiste mix van zoet en zuur, zacht en knapperig, noot en fruit. Gewoon het beste noten-fruit mengsel ooit.
Koop KoRo noten-fruitmix met cranberry's en açaí online
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1697 / 404 |
| Vetten | 15 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.4 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 40 g |
| Voedingsvezels | 9.4 g |
| Eiwitten | 8.3 g |
| Zout | 0.14 g |
| Productnummer: | KORO_002 |
|---|---|
| THT | 10.06.2027 |
| Herkomst | VS (cranberry’s), Turkije (moerbeien), Filipijnen (bananenchips), Iran (dwergvijgen), Hongarije (zure kersen), Ivoorkust (cashewnoten), China (gojibessen), Ecuador (physalisbessen), Brazilië (açaíblokjes) |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335831502 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 18% cranberry’s met sapconcentraat (cranberry’s, ananassiroop, gezuiverd ananassapconcentraat, zonnebloemolie), moerbeien, bananenchips (bananen, kokosolie), AMANDELEN, dwergvijgen, zure kersen (zure kersen, zonnebloemolie), CASHEWNOTEN, gojibessen, goudbessen, 6% açaí-appelbereiding (açaívrucht, appel, appelconcentraat, rijstmeel, zuurteregelaar: citroenzuur) |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), andere NOTEN, SESAMZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIETEN) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Mengsel van 80% gedroogde vruchten en 20% noten |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
In onze noten-fruitmix met cranberry’s en açaí vind je 10 verschillende soorten gedroogde noten en vruchten: cranberry’s, moerbeien, bananenchips, amandelen, vijgen, zure kersen, cashewnoten, gojibessen, Kaapse kruisbessen en een açaí-bereiding.
Aanmelden
Tevreden klanten
Steeds weer met plezier
Kritische klanten
Verborgen inflatie! Je hebt gewoon het gevoel dat je belazerd bent!
De foto van het product is blijkbaar een oude. Er zitten veel meer bananenchips in de onlangs geleverde pakketten dan op de foto.
Soulfood! Een van mijn favoriete snacks
Gewoonweg waanzinnig
de beste studentenmix
Lekker en gemakkelijk te eten
Een goede aankoop
Interessant
Een perfecte mix om energie te geven
Eine tolle, fruchtige Mischung
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
24.05.2025
Hey, vielen Dank für Dein Feedback. Die Qualität unserer Produkte und die Zufriedenheit unserer Kund:innen ist uns sehr wichtig. Deshalb bedauern wir Deine Rückmeldung umso mehr. Wir achten streng auf Rückstands- und Qualitätskontrollen. Dabei ist der ständige Austausch mit unseren Herstellern und Lieferanten unabdingbar. Wir können uns für diese Situation nur entschuldigen und werden dieses Anliegen nochmals mit der QM Abteilung besprechen. Wir möchten uns nochmals für die Umstände entschuldigen. Liebe Grüße von Deinem KoRo Team :)