Koop nu: Noten-fruitmix met protein crispies 1 kg
Top it like it's hot! Dat is precies het motto van deze kleurrijke snackmix. Het combineert gebroken walnoten, gojibessen, cacaonibs, soja-eiwit crispies en gepelde hennepzaden. Niet alleen wij, maar ook alle andere veganistische en niet-veganistische liefhebbers van toppings zullen dol zijn op de power mix, die scoort met 21 g eiwit per 100 g, en ook een hoog vezelgehalte heeft. Koop nu de geconcentreerde lading knabbelplezier en ervaar het zelf.
Je Bowl-Topping: Top it, never stop it!
De noten-vruchtenmix met krokante cacaonibs en hennepzaad doet zijn naam eer aan. Het is een veganistische eiwitbron en verschaft je 10 g vezels per 100 g. Natuurlijk overtuigt hij ook in smaak, want de harmonie tussen nootachtig, fruitig en licht chocoladeachtig kan niemand weerstaan. De Power Mix smaakt niet alleen heerlijk direct uit het zakje, maar is ook een prima bowl topping. Of het nu op "Nicecream" is, op de Poke Bowl, Buddha Bowl, Smoothie Bowl of Rice Bowl - je kunt er zo'n beetje alles op toppen wat op je pad komt. Het werkt ook geweldig met onze Energizer Mix, Caraïbische Mix, Noten-en-Nibs Trail Mix, en trail mix. Perfect voor wie geen beslissing kan - of wil - nemen.
Vegan Power Mix bestel je online bij KoRo
Gebroken walnoten, cacaonibs, soja-eiwit crispies, gepelde hennepzaden en gojibessen, gecombineerd in één pakje. In plaats van elke ochtend te moeten kiezen uit welke lekkernijen van onze online winkel je je ontbijtbowl wilt vullen, hoef je nu alleen maar het zakje te openen en de power mix over je maaltijd te strooien. Ook verspreid over hartige Buddha Bowls of rijstgerechten geeft de kleurrijke, veganistische mix elk gerecht iets heel bijzonders. Bovendien levert onze mix 21 g eiwit en 10 g vezels per 100 g. Wacht niet langer, koop nu de 1 kg verpakking bowl toppings!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2142 / 511 |
| Vetten | 36 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 7.3 g |
| Koolhydraten | 27 g |
| waarvan suikers | 15 g |
| Voedingsvezels | 10 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0.81 g |
| Productnummer: | INFLU_001 |
|---|---|
| THT | 03.07.2027 |
| Herkomst | EU/Nicht-EU (Nusskerne), China (Gojibeeren) |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718293040 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 35 % GEBROKEN WALNOTEN, 30 % gojibessen, 15 % cacao nibs, 12 % SOJA CRISPIES (60 % SOJA PROTEÏNE, rijstgriesmeel, 5 % SOJABLOEM, zout), 8 % hennepzaden |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, MELK (LACTOSE), andere NOTEN, SESAM en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Mengsel van notenpitten, gedroogde vruchten, cacaonibs, sojacrispies en gepeld hennepzaad |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Ideaal als yoghurttopping
Kritische klanten
Ik bestelde voor de eerste keer, de
Voor mij geen harmonieuze combinatie
Vreselijk
Hartelijk dank voor je feedback. Het spijt ons dat vooral de gojibessen je qua smaak zo hebben teleurgesteld – op onze website vind je informatie over de ingrediënten – smaken zijn erg persoonlijk. Als je vragen hebt, kun je via de helppagina altijd contact opnemen met onze klantenservice – we hopen dat je binnenkort een snack op onze website vindt die je beter bevalt 🤗
Een heel goed samengestelde mix voor de muesli!
Gewoon perfect, superlekker
Zeer goed
Bedankt voor de snelle levering.
Smaakt erg goed.
Het is even wennen dat de bessen een beetje aan je tanden blijven plakken.
Uitstekend in melk of yoghurt.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
05.05.2026
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat de Nuss Frucht Mix met Protein Crispies je qua smaak niet helemaal heeft kunnen overtuigen en dat je de combinatie met walnoten niet zo harmonieus vindt. Het is echter fijn om te horen dat je de verhouding van de ingrediënten in principe wel waardeert. Smaken zijn hier erg persoonlijk en hangen vaak ook af van individuele voorkeuren. Je kunt altijd contact opnemen met onze klantenservice via de help-sectie op onze website. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat je beter bevalt 🤗