Betaal na 30 dagen.
Koop nu: Bio mangoreepjes Brooks 1 kg
Mango's - ze zijn ofwel te hard, te zuur of moeilijk los te maken van hun harde kern. Deze uitdagingen behoren tot het verleden met onze Brooks gedroogde mango. De rijpe vruchten worden in Burkina Faso en Ivoorkust geoogst, geschild en in stroken gedroogd, zodat jij het hele jaar door zonder enige moeite van de zoete hap kunt genieten. Bovendien zijn onze mangoplakjes vrij van zwavel en conserveringsmiddelen en zijn ze ongezoet. Laat ons jou overtuigen en koop nu onze gedroogde mangoplakjes.
Herkomst: gedroogde mango
De mango behoort tot de sumakfamilie en is botanisch verwant aan pistaches en cashewnoten. Oorspronkelijk komt de mango uit India, maar de onze wordt geteeld in Burkina Faso en Ivoorkust.
Biologische mango zonder toegevoegde suiker
Supersappig, lichtjes zuur en tegelijk aangenaam zoet - met deze smaakervaring doet onze gedroogde mango het hart van elke fijnproever meteen sneller slaan. Het is niet voor niets de meest populaire soort mango in onze online winkel. Door het zachte drogen in de oven bij lage temperatuur blijft de smaak van nature zoet en is een behandeling met zwavel niet nodig. Alsof dat nog niet genoeg is, bespaar je ook nog door onze heerlijke mango in het voordeelformaat te kopen en vermijd je tegelijkertijd onnodig verpakkingsafval.
Gedroogde mango als allrounder
Onze gedroogde mango is een ideale snack. In muesli, een knapperige salade of mangocurry - de krachtige geel-oranje strepen worden gekust door de zon. En je kunt het proeven. Onze tip: Als je de mango wat malser wilt, kun je hem ongeveer 30 minuten in water laten weken. Dit maakt het nog makkelijker om de gedroogde mango te gebruiken in smoothies of Bliss Balls. Dus waar wacht je nog op? Grijp je kans en koop onze biologische gedroogde mangoplakjes voordat ze weer uit voorraad zijn.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1559 / 367 |
| Vetten | 1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| waarvan suikers | 45 g |
| Voedingsvezels | 9.5 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | MANG_003 |
|---|---|
| THT | 31.03.2027 |
| Herkomst | Ivoorkust |
| Herkomst (verwerking) | Ivoorkust |
| Biologische herkomst | niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335831588 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100% gedroogde mango*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan NOTEN bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Bio gedroogde mangoreepjes Brooks |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Onze favorieten voor je period cravings
Iedereen die ongesteld wordt, kent die paar dagen per maand waarin je snacktrek totaal onvoorspelbaar is: het ene moment heb je zin in zoet, het volgende in hartig, of juist die onverslaanbare combi van beide. Op die momenten heb je snacks nodig waar je op kunt bouwen en die je moodswings serieus nemen. Goed nieuws: we hebben iets voor je voorbereid. Hier vind je voor elke craving de perfecte match.
| Bio mangoreepjes Brooks 1 kg | Bio gepofte mango 500 g | Bio fairtrade mangoreepjes 1 kg | |
| Reviews | |||
| Prijs | € 24,50* | € 23,50* | € 26,50* |
| Artikelnummer | MANG_003 | PUFF_003 | MANG_026 |
| Inhoud | 1 kilogram | 0,5 kilogram | 1 kilogram |
| Basisprijs | € 24,50* / 1 kilogram | € 47,00* / 1 kilogram | € 26,50* / 1 kilogram |
| Suiker | 45 | 72 | 66 |
| Fair Trade-certificering | - | - | - |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Dit mag bij geen enkele bestelling ontbreken
Droog en smaakloos
Helaas ontving ik een harde, droge klomp mangoreep.
Goed, dat kan gebeuren door opslag of verzending, ik heb het uit elkaar gehaald.
Maar het vruchtvlees zelf was maar zozo. Eetbaar, maar erg droog, deels melig, deels met onsmakelijke donkere plekken.
Er waren smakeloze, maar ook een paar lekkere reepjes.
Over het algemeen ben ik nogal teleurgesteld, ik heb al veel betere mangoreepjes gegeten voor vergelijkbare prijzen.
Dat is eens iets anders dan de klassiekers
Zorgt voor wat afwisseling in het assortiment gedroogd fruit
Een geweldige deal!
Geen smaak
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat de smaak en kwaliteit van de mangoreepjes je niet konden overtuigen – smaken zijn natuurlijk heel persoonlijk! Als je iets vreemd vindt, kun je altijd via de helppagina contact opnemen met onze klantenservice. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat je beter bevalt 🤗
Niet slecht als tussendoortje.
Ze kwamen echter aan in een echt oude, gehavende verpakking, alsof ze maandenlang de wereld rondgevlogen waren, en daar gaat een punt af. De folie was gekreukt en niet meer helemaal intact, de stickers waren versleten … Voor die hoge prijs had ik iets anders verwacht. De kwaliteit van de mango's zou daaronder kunnen hebben geleden … ik heb geen vergelijkingsmateriaal. Maar ik schat dat ze zeker langer hebben gelegen dan normaal.
Hartelijk dank voor je feedback! 😔 Leuk om te horen dat je de biologische mangoreepjes van Brooks lekker vond, maar jammer dat ze voor jou te zoet waren en dat de verpakking niet onbeschadigd is aangekomen. Smaken en verwachtingen verschillen nu eenmaal, en we begrijpen heel goed dat dit teleurstellend is. Als je wilt, helpt onze klantenservice je graag verder via de helppagina. We hopen dat je binnenkort een snack op onze website vindt die beter bij je past! 🤗
Brooks, gedroogde mango
Zo – altijd weer!!
Ik ga dit zeker nog eens kopen.
Een lekker tussendoortje.
Snelle levering, verder alles in orde!
KoRo GmbH
05.05.2026
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat je over het algemeen teleurgesteld bent over de mangoreepjes en dat je zowel de textuur als de smaak als te droog en deels ongelijkmatig hebt ervaren. Juist bij gedroogd fruit kunnen er helaas verschillen optreden, afhankelijk van de partij en de opslag, wat natuurlijk vervelend is, maar bij een natuurproduct helaas niet te vermijden is. Smaken en verwachtingen zijn erg persoonlijk en het past niet altijd perfect. Je kunt altijd via de help-sectie contact opnemen met onze klantenservice. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat beter bij je past 🤗