Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bosbessen zonder toegevoegde suikers 1 kg
Blauw blauw blauw zijn al mijn bessen - onze gedroogde bosbessen zijn net zo lekker als ze eruit zien. Ze smaken aromatisch zoet en tegelijk subtiel zuur. Bovendien zijn ze een echt superfood: de kleine bessen zitten boordevol vezels.
Gedroogde blauwe bessen op elk moment van het jaar
In de warmere maanden van het jaar liggen de schappen van de supermarkt vol met verse blauwe bessen. In Duitsland worden de kleine vruchten geoogst van ongeveer juni tot september. Verse blauwe bessen moeten echter snel geconsumeerd worden. Ze zijn in de koelkast maar een paar dagen houdbaar.
We brengen gedroogde bosbessen het hele jaar door bij je thuis. Onze gedroogde blauwe bessen kunnen tot 18 maanden bewaard worden. Je kunt dus op elk moment aan bessensmoothies nippen en ze aan je muffins toevoegen.
De gedroogde blauwe bessen vullen je muesli aan met hun zoetzure smaak. Als je onze gedroogde frambozen lekker vindt, zul je ook geen genoeg kunnen krijgen van onze gedroogde blauwe bessen. Of meng gewoon onze kokoschips, havervlokken en amandelen - en je muesli mix is klaar.
Opgelet, insider tip: De gedroogde blauwe bessen die met water zijn doordrenkt zijn een heerlijk verfrissend drankje. Maar ook puur als tussendoortje of door yoghurt geroerd zijn ze een genot.
Wat is er speciaal aan onze gedroogde blauwe bessen
Onze gedroogde blauwe bessen zijn echte schoonheden. Dat komt deels omdat elke bes met de hand geplukt en gesorteerd wordt. Zo krijgen ze de ideale rijpheidsgraad. Wat goed dat de blauwe bessen in een grootverpakking naar je toe komen.
Als je in een mum van tijd alle blauwe bessen hebt opgegeten, hoef je geen schuldgevoel te hebben: Onze gedroogde blauwe bessen komen zonder fratsen. Gewoon 100% puur bessengeluk. Veel plezier bij het proeven!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1352 / 320 |
| Vetten | 1.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.6 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 54 g |
| Voedingsvezels | 16 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0.02 g |
Erhält von Natur aus Zucker
| Productnummer: | HEID_005 |
|---|---|
| THT | 16.07.2027 |
| Herkomst | Chili |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654782301 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % bosbessen |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, PINDA'S, MELK (LACTOSE), NOTEN, ZWAVELDIOXIDE (SULFIET) en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Gedroogde gekweekte bosbessen ongezoet |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Gezonde kauwgombeer vervanger zonder een schuldig geweten
Kritische klanten
De volgende keer bestel ik een grotere hoeveelheid.
Ziet er erg goed uit
Maar prachtig fruit.
Heerlijke bosbessen. Alles is geweldig.
De bosbessen zijn weer besteld
Niet zo geschikt voor droog mengen.
Bedankt voor je feedback over de bosbessen zonder toegevoegde suiker 💬🫐 Gedroogd fruit zonder toegevoegde suiker kan droger lijken door het gebrek aan siroop - vooral als je ze mengt met andere snacks zoals noten. Het kan helpen om de bosbessen even te laten weken of ze te eten in combinatie met iets fris 🥣😊 We geven je feedback graag door aan het team - misschien komen we in de toekomst met een geoptimaliseerde versie 💛 Met vriendelijke groet van het KoRo-team 💚
Tip Top,...,...........
Erg lekker en grote besparingsmogelijkheden
KoRo GmbH
07.10.2024
Hé, heel erg bedankt voor je feedback. Het spijt ons zeer dat het product niet 100% aan je verwachtingen voldeed. Je vindt zeker je persoonlijke favoriet in onze winkel. Het allerbeste van het KoRo-team :)