Bio zwart sesamzaad 1,5 kg
Wil je weten wanneer dit product weer op voorraad is? We sturen je een e-mail! Log van tevoren in en klik op deze knop.
Door dit formulier in te dienen, accepteer ik zowel de algemene voorwaarden als de informatie over gegevensbescherming.
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio zwart sesamzaad 1,5 kg
Sesam open! Met deze magische woorden kreeg Ali Baba toegang tot ontelbare schatten in het sprookje. Bij KoRo krijg je een tot nu toe onderschatte krachtkorrel: onze zwarte sesam in biologische kwaliteit! Koop nu het kleine graan, met groot effect.
Old but gold
Bekend als de oorspronkelijke vorm van sesam, bestaan de kleine korrels al duizenden jaren. De sesamplant is dan ook een van de oudste planten ter wereld. Maar alleen de zaden, waarvoor we ze zo lekker vinden, zijn eetbaar. In tegenstelling tot witte sesamzaadjes smaakt de donkere soort iets kruidiger en sterker. In onze winkel vind je al enkele sesamdelicatessen zoals tofu, tahin en biologische tahin. Iets extravaganter zijn onze tahini soorten met cacao en kokos. Probeer het maar eens uit!
Het bijzondere extra in je gerechten
Het gebruik van de zwarte korrel is veelzijdig: Zwarte sesam is niet alleen populair in de Turkse keuken en verfijnt kebab, pitabrood en pide, maar is ook een uitstekende toevoeging aan zelfgemaakte mueslirepen of koekjes. Sesam is ook geschikt voor het verfijnen van desserts zoals panna cotta of als smaakvolle topping op salades of in dressings, hummus en smoothies. Je kunt sushi ook heerlijk garneren met de kleine korrels en daarmee zowel de smaak als het uiterlijk verbeteren. Koop nu zwarte sesam en verfijn je menu!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2429 / 588 |
| Vetten | 50 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.8 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 11 g |
| Eiwitten | 18 g |
| Zout | 0.11 g |
| Productnummer | SESAM_002 |
| Ten minste houdbaar tot | 04.02.2027 |
| Herkomst | Bolivia (Plurinationale Staat van), Paraguay |
| Biologische oorsprong | Nicht-EU-Landwirtschaft |
| Inhoud | 1.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654780475 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % zwart SESAMZAAD*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA en NOTEN. |
| Handelsnaam | Biologisch zwart sesamzaad |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.




































.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)


