Koop nu: Kaneelstokjes cassia 1 kg
Kun je ook niet genoeg krijgen van kaneel? Heb je liever nog meer kaneel in je over night oats, je kaneelbroodjes en je favoriete baksels? Dan kan je nu voldoende kaneel inslaan: bij KoRo kan je nu hele cassie-kaneelstokjes kopen. Cassia kaneel is afkomstig van de kaneelkassie, een boom die oorspronkelijk uit China komt. De typische kaneelstokjes zijn de boomschors - daarom worden kaneelstokjes vaak kaneelschors genoemd. Cassiakaneel smaakt kruidig-zoet en heeft een iets uitgesprokener, sterkere kaneelsmaak dan Ceylon-kaneel. Daarom kan je met cassia kaneel iets zuiniger zijn dan met Ceylon kaneel. Probeer het maar eens!
Hoe gebruik je cassiakruidschors
Je kan onze cassiakaneelschors gewoon boven de pan raspen met behulp van een rasp, want zo kan de cassiakaneel zijn volle aroma ontwikkelen en je heerlijke gerechten verfijnen. Zowel bij een heerlijke rijstpudding, als ook bij oma's traditionele apfelstrudel mag geen snufje kaneel ontbreken. Maar kaneel kan meer dan alleen zoete desserts verfijnen. Onze cassiakaneel past ook heel goed bij hartige gerechten. Probeer eens een oosterse stoofpot en je zal je afvragen waarom je kaneel niet eerder hebt gebruikt om te koken. Onze cassia kaneelstokjes zijn ook ideaal voor het zetten van thee. Dus twijfel niet en koop onze Cassia kaneelstokjes en sla meteen genoeg in voor al je favoriete gerechten!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1330 / 317 |
| Vetten | 3.2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.9 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 55 g |
| Voedingsvezels | 24 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 0.07 g |
| Productnummer: | ZIMT_001 |
|---|---|
| THT | 30.09.2027 |
| Herkomst | Indonesië |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654783100 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren bij kamertemperatuur en beschermd tegen licht |
| Ingrediënten | 100% Cassia kaneel |
| Kruisbesmetting | Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SELDERIJ, MOSTERD en SESAM. |
| Verkoopbeschrijving | Kaneelstokjes Cassia |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
| Kaneelstokjes cassia 1 kg | Bio kaneel cassia gemalen 1 kg | |
| Reviews | ||
| Prijs | € 20,00* | € 22,00* |
| Artikelnummer | ZIMT_001 | GEWUERZ_030 |
| Landen van herkomst | Indonesië | Vietnam |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Unsere Cassia-Zimtstangen enthalten von Natur aus Zucker – zugesetzt wird nichts! Durch das Trocknen verliert das Gewürz Wasser, wodurch sich die Nährwerte pro 100 g konzentrieren. So kommen die 55 g Zucker in unseren Zimtstangen zustande.
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Geen geur.
Ongeëvenaarde prijs-kwaliteitverhouding
Ze zijn perfect.
Voor mij is het geweldig voor decoratieve doeleinden
Kaneel is geweldig, maar cassiakaneel is niet geschikt voor zeer frequent gebruik.
Bedankt voor uw opmerking. 🫶🏼💫 We bekijken uw suggestie voor een overeenkomstige opmerking graag intern om onze klanten zo goed mogelijk te informeren.
Gewoon geweldig
Geen geur.
Hallo, bedankt voor uw feedback. Het spijt ons dat de intensiteit van de smaak niet aan uw verwachtingen voldeed. We zullen uw opmerkingen doorgeven aan ons kwaliteitsteam zodat we de formule kunnen verbeteren. Met vriendelijke groet, Het KoRo Team
Aanrader, veel betaalbaarder dan de reguliere supermarkt!
Perfect om voorraden in te slaan.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
14.06.2025
Hallo, bedankt voor uw feedback. Het spijt ons dat de intensiteit van de smaak niet aan uw verwachtingen voldeed. We zullen uw opmerkingen doorgeven aan ons kwaliteitsteam zodat we de formule kunnen verbeteren. Met vriendelijke groet, Het KoRo Team