Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Whey protein chocolate 1 kg
Oké, stel je het volgende eens voor: een cirkel vol zoetekauwen. Een tweede cirkel met alle fitnessfans. Beide cirkels schuiven naar elkaar toe tot ze elkaar overlappen – en precies daar zitten ze: de sportieve smulpapen met een glas van onze Whey Protein Chocolate in hun hand! Een klassiek Venn-diagram… of moeten we zeggen: een whey-diagram? Bij onze chocoladversie ontmoet 21 g eiwit per portie (30 g) een fijne melkchocoladesmaak met een licht bittere cacaonoot. Stevia en sucralose* zorgen voor een aangename, subtiele zoetheid. En of je het poeder nu met water of melk mengt, het laat zich altijd van zijn beste kant zien: romig, soepel en super chocoladeachtig. Helemaal zonder klontjes en zonder kleurstoffen! We voelen het al aankomen: het gezamenlijke midden in ons diagram wordt steeds groter. Dus, waar wacht je nog op? Tijd voor whey!
Wat is whey proteïne?
Ben je al fan van ons vegan chocolade proteïnepoeder en vraag je je af wat nu het verschil is met whey proteïne? Het verschil tussen plantaardig en dierlijk eiwit is inderdaad ontzettend boeiend! Terwijl de vegan variant kiest voor plantaardige eiwitbronnen, is whey afkomstig uit wei – het dierlijke eiwit dat ontstaat bij de kaasbereiding. In ons poeder vind je zowel whey proteïne concentraat als whey proteïne isolaat: het concentraat zorgt voor romigheid en een fijn mondgevoel, terwijl het isolaat zorgt voor een uitstekende oplosbaarheid en thermische stabiliteit. Bovendien scoort whey met een hoge biologische waarde en een volledig profiel van essentiële aminozuren – de bouwstenen die je lichaam niet zelf kan aanmaken. En mocht je bij het woord „chocolade“ al zijn weggezakt in een droomwereld: wat dacht je voor de afwisseling van onze soja proteïne crispies cacao, de vegan proteïnereep chocolade brownie of – voor alle witte chocoladefans – de protein bar deluxe white chocolate hazelnut? Want eerlijk is eerlijk: van chocolade krijg je gewoon nooit genoeg.
The whey to go: zo gebruik je jouw whey proteïnepoeder
We kennen het gevoel: het liefst zouden we 's ochtends, 's middags en 's avonds chocolade eten. Om te zorgen dat je weet wanneer onze Whey Protein Chocolate het beste tot zijn recht komt, hebben we een paar tips voor je. Rondom je training zit je met whey altijd goed – eiwit draagt immers bij aan de groei en instandhouding van de spiermassa. Vanzelfsprekend geniet je er het makkelijkst van als proteïneshake: meng 30 g poeder met 300 ml water, even flink shaken en daar is je chocolade-genietmoment. Zin in variatie? Roer je whey proteïnepoeder dan eens door de yoghurt, muesli of overnight oats – zo begint je dag direct romig en eiwitrijk. Onze huidige favoriet: een ultra-romige proteïne chocolade bowl, getopt met wat stukjes van je lievelings proteïnereep. Het ziet eruit als een dessert, maar het mag absoluut als ontbijt! En als je nog meer variatie wilt: bekijk ook onze whey protein vanilla. Samen met de chocoladevariant is je voorraadkast compleet – beide uiteraard in de praktische voordeelverpakking van 1 kg. Koop nu whey proteïne!
*Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1550 / 367 |
| Vetten | 5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3.5 g |
| Koolhydraten | 8.3 g |
| waarvan suikers | 6.8 g |
| Voedingsvezels | 4.2 g |
| Eiwitten | 70 g |
| Zout | 0.84 g |
30 g poeder mengen met 300 ml water in een shaker. Eén portie per dag
| Productnummer: | WHEY_003 |
|---|---|
| THT | 30.07.2027 |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582818673 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bij kamertemperatuur en op een droge plek bewaren |
| Ingrediënten | 54% WEI-EIWITCONCENTRAAT, 31% WEI-EIWITISOLAAT, 11% magere cacaopoeder, natuurlijk aroma, emulgator: lecithine (zonnebloem); verdikkingsmiddel: xanthaan; zout, zoetstof: steviolglycosiden uit stevia, sucralose |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA en EI bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Poeder voor de bereiding van een eiwitrijke drank. Met zoetstoffen. Met chocoladesmaak |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Een portie (30 g) van onze whey protein chocolate levert 21 g proteïne.
Je kunt de whey protein het beste op een droge plek en bij kamertemperatuur bewaren. In de originele verpakking is het 18 maanden houdbaar.
Onze Whey Protein wordt onder andere gezoet met sucralose, een zoetstof die je beter niet kunt verhitten. Daarom raden we je af om met het proteïnepoeder te bakken of te koken. Je kunt het echter prima door je muesli, yoghurt of kant-en-klare pap roeren.
Wat anderen zeggen over Whey protein chocolate 1 kg
Aanmelden
Heerlijk en veelzijdig te gebruiken
Heerlijk en romig van structuur.
Eenvoudig & lekker
Kwaliteit en smaak zijn erg goed. Ik koop dit zeker nog eens.
Heerlijk, dagelijks genot