Banenenchips zonder suiker 1 kg
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Banenenchips zonder suiker 1 kg
Bananen zijn van nature al echte snackhelden: niet wassen, niet snijden, gewoon pellen en genieten. Maar stel je eens voor dat deze toch al superpraktische fruitklassieker verschijnt in zijn knapperigste vorm – direct uit de zak, nul voorbereiding, maximale bananensmaak. Klinkt goed? Vinden wij ook! Onze bananenchips zonder toegevoegde suiker* combineren de natuurlijke zoetheid van banaan met een subtiele kokostoon, ontstaan door het frituren in kokosolie. Goudgeel, krokant, knapperig en altijd snackklaar. Ben jij dat ook? Bestel nu en geniet van de voordelige 1 kg-verpakking!
Zo geniet je het beste van bananenchips
Onze knapperige bananenchips zijn echte allrounders: puur gesnackt ideaal voor de kleine trek tussendoor, in muesli, als topping op smoothie bowls, havermout of ijs voor een extra crunch. Ook om mee te bakken zijn ze fantastisch – als decoratie op taarten en bananenbrood, verkruimeld in de bodem van een cheesecake of als knapperige toevoeging in koekjes en granola bars. Zin in iets hartigs? Met chili, limoen of curry gekruid, tover je in no-time een snack met Caribische flair op tafel. Liever zoet? Verfijn ze naar wens met ahornsiroop, agavesiroop of gesmolten chocolade. En kun je geen genoeg krijgen van bananensnacks? Onze gedroogde bananenstroken staan al op je te wachten. Hoe dan ook – snackplezier gegarandeerd!
Knapperige combi: banaan & kokosolie
Het enige wat bij onze banaan komt: kokosolie! Daarin worden ze namelijk gefrituurd voor dat extra knispermoment en vervolgens gedroogd, wat ze hun zachte kokosaroma geeft. Grijp nu jouw portie voor die extra crunch!
*Bevat van nature aanwezige suikers.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2183 / 523 |
| Vetten | 31 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 27 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 35 g |
| Voedingsvezels | 2.5 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | BANA_013 |
| Ten minste houdbaar tot | 30.09.2026 |
| Herkomst | Filipijnen |
| Herkomst (verwerking) | Filipijnen |
| Inhoud | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582818215 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 83% bananen, 17% kokosolie |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAMZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Handelsnaam | Plakjes gefrituurde banaan, ongezoet |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |



















.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)






