Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio gehakte dadels 1 kg
De wekker gaat voor de tiende keer en de tijd op het oogverblindend felle schermpje niest: weer verslapen! Nu moet het snel gaan. Haastig trek je je trui over je hoofd, terwijl je je tandenborstel al in je mond stopt en je schoenen met één hand veters strikt - elke minuut telt. Maar wat je 's morgens zeker niet wilt missen: het ontbijt! Je hebt immers voldoende energie nodig om de uitdagingen van de dag aan te kunnen. Een snelle muesli kom is altijd goed. Het is maar goed dat onze biologische dadels al in kleine stukjes zijn gehakt - zo hoef je geen tijdrovend hakwerk te doen en ben je klaar om aan de slag te gaan met je heerlijke ontbijtkom to-go. Versnel je ochtendroutine en bestel de gehakte biologische dadels nu online!
Klaar om op elk moment te eten: de gehakte dadels van KoRo
Onze gehakte dadels zijn klaar om te eten en versieren je mueslikom in een handomdraai. Terwijl de voorbereiding van het ontbijt vroeger wat tijd in beslag nam, staat er dankzij de gehakte dadels geen hakwerk meer op uw to-do lijstje. Meng gewoon je favoriete muesli met wat havermelk en voeg de gehakte dadels en andere favoriete toppings toe: De perfecte muesli kom is klaar! Onze gehakte biologische dadels zijn bedekt met een fijn laagje rijstmeel. Dit houdt de afzonderlijke vruchten mooi glad en voorkomt dat ze aan elkaar kleven. Voordeel: maakt het nog gemakkelijker om in de voorraadpot te reiken. Nadeel: Je dadel voorraad is nog sneller op. Gelukkig worden onze gehakte biologische dadels rechtstreeks aan huis geleverd in de royale verpakking van 1 kg!
Maak je eigen energie ballen van gehakte dadels
Wij bij KoRo zijn absolute fans van onze Energy Balls! Heb je ooit geprobeerd ze zelf te maken? Super lekker en perfect als snack voor tussendoor - ware het niet voor de vervelende bereiding die je varkentje altijd laat winnen. Dankzij de gehakte dadels kun je voortaan je volgende portie energieballetjes in slechts twee eenvoudige stappen in elkaar flansen: pureer de gehakte dadels, havervlokken en andere favoriete ingrediënten samen, rol er kleine balletjes van - en klaar is kees! De perfecte snackbom om een middagdutje of lusteloosheid te verbannen.
Koop gehakte biologische dadels
Heerlijk, zacht en karamelzoet - onze fijngehakte dadels zijn een echte streling voor het gehemelte. In muesli, als energiebol, in couscous of op het volgende tapasfeestje met uw geliefden: de zoete vruchten slaan altijd een goed figuur en zijn 100% biologisch geteeld. Bestel nu de gehakte dadels in de voordeelverpakking van 1 kg - en de volgende keer dat jij je verslapen hebt, zul je dankbaar aan ons denken.
Opmerking: Ondanks de hoge kwaliteitsnormen kunnen sommige dadels pitten bevatten.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1256 / 300 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 65 g |
| Voedingsvezels | 10 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | DATT_034 |
|---|---|
| THT | 26.02.2027 |
| Herkomst | Tunesië |
| Herkomst (verwerking) | Tunesië |
| Biologische herkomst | Nicht-EU-Landwirtschaft |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718293347 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 95 % fijngehakte dadels*, 5 % rijstmeel* *van biologische teelt |
| Verkoopbeschrijving | Gehakte en gedroogde biologische dadels |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
| Bio gehakte dadels 1 kg | Bio dadelsuiker 1 kg | |
| Reviews | ||
| Prijs | € 12,00* | € 14,00* |
| Artikelnummer | DATT_034 | ZUCKER_009 |
| Ingrediënten | 95 % fijngehakte dadels*, 5 % rijstmeel* *van biologische teelt | 100% dadels* *van gecontroleerde biologische landbouw. |
| Energie (kcal) | 300 | 357 |
| Suiker | 65 | 74 |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Geweldig product!
perfect als aanvulling op mijn ontbijt
Lekkere snacks
Snelle levering 👍
Dagelijks genot
Prima dadels
niet van mij
Hartelijk dank voor je feedback over onze gehakte biologische dadels. Jammer dat ze qua smaak niet helemaal aan je verwachtingen voldoen. Smaken verschillen nu eenmaal – des te blijer zijn we dan ook dat je verder tevreden bent over onze winkel! We hopen dat je bij je volgende aankoop misschien een ander product vindt dat je nog lekkerder vindt 🤗
Geweldig product, ik ben zeer tevreden
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
30.06.2025
Bedankt voor je feedback - ook al is het deze keer niet zo positief. Het spijt ons dat u de smaak van het product niet lekker vond. We geven het punt over het rijstmeel graag door aan onze verantwoordelijke collega's. Nogmaals bedankt voor uw tijd! 💛