€ 3,75*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio ravioli met tomaat en ricotta 250 g
De zon gaat langzaam onder op de camping. Je bent verbrand, je maag rommelt na een lange dag niets doen op het strand - en je hebt echt trek in verse Italiaanse pasta. Je kunt hier geen eigen knoedels maken, en je hebt ook geen zin in ravioli uit blik - dus het is goed dat je KoRo ravioli hebt ingepakt! Zo kun je echt genieten van de zomeravond. Wees altijd voorbereid: koop nu kant-en-klare ravioli met tomaat en ricotta!
Snel vegetarische ravioli bereiden
Eerlijk gezegd - wanneer en waar je onze ravioli ook op je bord krijgt, je brengt altijd een beetje vakantie mee naar huis. En met een hele raviolischaal en bijpassende saus heb je altijd de absolute pastaklassieker in je voorraadkast. Kook de ravioli gewoon 12-15 minuten in gezouten water en combineer ze dan naar eigen smaak. Gesauteerd in salieboter bijvoorbeeld, kunnen de knoedels ook worden verfijnd met onze gistvlokken.
Ravioli met ricotta en tomaat kopen
Of je nu kampeert, een snelle lunchpauze hebt of een spontaan avondje uit met je huisgenoot, onze lang houdbare ravioli is altijd klaar voor gebruik, ongeacht waar je trek in pasta vandaan komt. Ze zijn overtuigend in biologische kwaliteit, snel te bereiden en perfect voor (bijna) elke situatie! Bestel de vegetarische biologische ravioli nu online bij KoRo!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1258 / 298 |
| Vetten | 5.9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.5 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 3.5 g |
| Voedingsvezels | 4 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 1.6 g |
Die Pasta in 2,5 Liter gesalzenem ( 1 TL Salz pro Liter Wasser), leicht siedendem Wasser ca. 12- 15 Minuten „al dente“ ziehen lassen
| Productnummer: | TORTEL_007 |
|---|---|
| THT | 20.02.2027 |
| Herkomst | Italië (griesmeel van harde tarwe), Zwitserland (ricotta) |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Biologische herkomst | EU / niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 0.25 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582804393 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een droge plaats, uit de buurt van warmte. Eenmaal geopend, koel bewaren en spoedig consumeren |
| Ingrediënten | Deeg: GRIESMEEL VAN HARDE TARWE*, water; 40% vulling: paneermeel* (TARWEBLOEM*, gist*), 20% RICOTTA KAAS*, water, aardappelvlokken, 10% gedroogde tomaten*, zonnebloemolie*, zeezout, emulgator: SOJALECITHINE*; kruiden* (basilicum*, oregano*, peper*) *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan sporen bevatten van SELDERIJ |
| Verkoopbeschrijving | Bio pasta met tomaten- en kaasvulling |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Niet genoeg, maar wel heel lekker
Kluimige vullingen!
Hyperfan, zeer smakelijk product
Heel goed. Voor de snelle keuken.
Het proberen waard
Alles was geweldig 👍 Erg lekker
Smaakt naar Ferrero rocher, maar dan beter (maar het duurde lang voordat ik ontdekte waar de verslavende werking vandaan komt)!
HELEMAAL NIET GOED
KoRo GmbH
29.08.2025
Hallo, dank u voor uw opmerking. Het spijt ons dat de ravioli met tomaat en ricotta niet aan je verwachtingen voldeed. Onze recepten gebruiken 100% natuurlijke ingrediënten, maar soms vallen bepaalde smaken niet bij iedereen in de smaak. Uw KoRo team