Biskorini Hazelnut Chocolate Chip Cookie | 250 g
€ 4,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Gratis verzending!
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Biskorini Hazelnut Chocolate Chip Cookie | 250 g
Ken je dat moment waarop je koekje langzaam uit je koffiekopje tevoorschijn komt, doordrenkt met romig melkschuim en de intense geur van je espresso? Je sluit je ogen en glimlacht. Pure heimwee naar Italië! Maak je geen zorgen, je hoeft voor dit gevoel niet eerst naar Rome te vliegen. Met onze Biskorini haal je het vakantiegevoel direct in huis. Subtiele chocoladetonen ontmoeten hier een druppelvorm die perfect is om in te dopen: zo blijft het koekje stevig en smelt het toch zacht op je tong. Zet de espresso alvast klaar en zorg dat je een voorraadje hebt voor het volgende geniet momentje!
Team dippen: Zo geniet je van je hazelnootkoekjes
Geïnspireerd door het klassieke Italiaanse ontbijt, komen onze Biskorini het best tot hun recht in een sterke koffie. Maar ook in warme havermelk of je favoriete thee smaken ze heerlijk. Ben je meer een fan van matcha of chai latte? Geen probleem, de Biskorini is absoluut niet kieskeurig: als het maar warm, aromatisch en klaar is voor de volgende dip. Als je meteen een heel koekjesbuffet voor je dierbaren (of alleen voor jezelf, wij oordelen niet!) wilt organiseren: wat dacht je van ons biologische koekje met pistache of ons dubbele haverkoekje met pindakaasvulling? Heb je zin om te bakken? In onze recepten vind je bijvoorbeeld de vegan koekjes met pruimen of de chocolade-bananen-pindakoekjes. Totdat die klaar zijn, kun je alvast van de Biskorini smullen.
De koekjestest: veel hazelnoot, vegan & minder suiker*
Dat koekjes een geniale uitvinding zijn, hoeven we je niet twee keer te vertellen. Maar waarom horen juist deze Biskorini in je winkelmandje? Een blik op de ingrediëntenlijst verraadt het al: de combinatie van 15% hazelnoot, bestaande uit fijne hazelnootpasta in het deeg en knapperige stukjes, zorgt voor een intens nootachtig aroma. Daarbij laat het suikergehalte*, dat met 45% is verminderd in vergelijking met traditionele chocolade-hazelnootkoekjes, de natuurlijke cacao- en notentonen pas echt tot hun recht komen. Het resultaat is 100% veganistisch en zonder palmolie. Waar wacht je nog op? Haal je nieuwe tussendoortje voor de koffiepauze in huis! *Bevat 45% minder suiker dan gewone hazelnoot-chocoladekoekjes.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2099 / 502 |
| Vetten | 26 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.6 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 15 g |
| Voedingsvezels | 3.2 g |
| Eiwitten | 8.3 g |
| Zout | 0.4 g |
| Productnummer: | IT_COOKIE_021 |
|---|---|
| THT | 16.04.2027 |
| Herkomst (verwerking) | Italië |
| Inhoud: | 0.25 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582818611 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 59% TARWEBLOEM, zonnebloemolie, 10% chocoladedruppels (suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: lecithine (SOJA); aroma's), 10% HAZELNOOTGRANULAAT, suiker, 5% HAZELNOOTPASTA, rijststroop, rijsmiddelen: ammoniumcarbonaat, natriumcarbonaat; natuurlijk aroma, zout. Cacaobestanddelen: minimaal 45% |
| Kruisbesmetting | Kan EI, SOJA, MOSTERD, MELK (LACTOSE) en andere NOTEN bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Koekjes van zanddeeg met hazelnoot en chocoladestukjes |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Wat anderen zeggen over Biskorini Hazelnut Chocolate Chip Cookie | 250 g