€ 3,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Koop nu: Haverkoekjes met pindakaasvulling 180 g
Wat is er beter dan één haverkoekje? Dat klopt, twee haverkoekjes! De twee knapperige haverkoekjes hebben ook romige pindakaas in het midden, waardoor al je koekjesdromen uitkomen voor jou als pindaliefhebber - probeer nu onze dubbele haverkoekjes met pindakaasvulling!
Vegan haverkoekjes met pindakaas
Ja, je leest het goed - we hebben nu knapperige haverkoekjes in een dubbele verpakking met een romige pindakaasvulling gemaakt van 100% plantaardige ingrediënten. Dit maakt dit koekje veganistisch en het ideale tussendoortje voor bij de koffie tijdens de lunch of als zoete traktatie tussen de maaltijden door. Dankzij het praktische formaat van de haverkoekjes verdwijnen ze ook in een handomdraai in elke tas als snack voor onderweg. De dubbele koekjes met pindakaas combineren knapperig koekje met smeuïge pindakaas en dat bij elke hap. Overtuig jezelf!
KoRo's haverkoekjes
Haverkoekjes zijn niet nieuw in ons assortiment: dubbele koekjes met pure chocoladevulling en haverkoekjes met chocoladedruppels vind je al in onze winkel. Wij bevelen ook onze vier biologische koekjes aan in de volgende variëteiten, zoals bijvoorbeeld salted caramel of chocolate chip. Wij houden zoveel van koekjes dat we ze voor je hebben verzameld in hun eigen categorie. Mogen wij je voorstellen: koekjes, gebak en wafels van KoRo - Het is de moeite waard om door te bladeren!
Koop knapperige pindakoekjes
Pindaliefhebbers opgelet! Onze dubbele koekjes zijn echt iets om te zien: ze smaken heerlijk naar romige pindakaas en fijne haver, ze zijn een bron van vezels en 100% plantaardig. Geniet ervan als zoete snack tijdens je koffiepauze op het werk of op de universiteit en deel ze met je geliefden - bestel onze vegan pindakaaskoekjes met haver nu online!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2281 / 547 |
| Vetten | 33 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 15 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Voedingsvezels | 3.6 g |
| Eiwitten | 7.2 g |
| Zout | 0.4 g |
| Productnummer: | KEKS_014 |
|---|---|
| THT | 11.04.2027 |
| Herkomst | EU, West Africa (cacao), China (ammonium bicarbonate), Turkey (sodium bicarbonate) |
| Herkomst (verwerking) | Griekenland |
| Inhoud: | 0.18 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582809879 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Op een koele, droge en donkere plek bewaren. |
| Ingrediënten | 33 % GRANEN (20 % HAVERMEEL, 9 % TARWEBLOEM, 3 % HAVERZEMELEN, 1 % HAVERVLOKKEN), 25 % PINDAKAASCREME (70 % PINDAPASTA, suiker, zetmeel), plantaardige olie (palmolie, zonnebloemolie, water, emulgator: mono- en diglyceriden van vetzuren; zout), suiker, bruine suiker, 2 % cacaopoeder, rijsmiddelen: natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat; zout, aroma's |
| Kruisbesmetting | Kan EI, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, MOSTERD, SESAM en LUPINE bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Rond knapperig koekje met haver en pindakaasvulling |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
1. vooral lekker,
Aanmelden
Heerlijk
Heerlijke koekjes
Ik raad het aan.
Favourite sweet snack
Loved it big time!
Geweldig product
De twee haverkoekjes zijn lekker knapperig en hebben een licht nootachtige smaak, met een subtiele havernoot die heel natuurlijk overkomt. Daartussen zit een heerlijk romige pindakaasvulling, die intens naar geroosterde pinda's smaakt en het koekje een heerlijk volle smaak geeft.
Het samenspel van de texturen is bijzonder geslaagd: knapperig van buiten, zacht en romig van binnen. De zoetheid is goed in balans en wordt zeer harmonieus aangevuld door het licht zoute aroma van de pindakaas.
Een lekker koekje voor bij de thee, helemaal naar eigen smaak
Heerlijk
Heel goed!
Superlekker
Er zouden grotere verpakkingen van moeten zijn.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!