Fairtrade cacaopoeder sterk ontvet 500 g
Wil je weten wanneer dit product weer op voorraad is? We sturen je een e-mail! Log van tevoren in en klik op deze knop.
Door dit formulier in te dienen, accepteer ik zowel de algemene voorwaarden als de informatie over gegevensbescherming.
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Fairtrade cacaopoeder sterk ontvet 500 g
Eén ding is zeker: cacao kan altijd! Ons sterk ontvette Fairtrade cacaopoeder is precies waar chocoladefans van dromen: volmondig, aromatisch en gemaakt van 100% cacaobonen. Het bevat bovendien geen toegevoegde suikers* en is vrij van kleurstoffen, smaakstoffen en conserveringsmiddelen. Droom je al van je volgende chocolade-avontuur in de keuken? Begrijpelijk. Dit poeder wil werkelijk overal in meespelen en meestal wint het ook. Praktisch genoeg bevat de verpakking maar liefst 500 g, zodat je perfect bent voorbereid op spontane dessert-invallen. Klinkt dit als een match? Gooi het dan snel in je winkelmandje en laat die chocoladedromen uitkomen!
Sterk ontvet cacaopoeder: ideaal voor bakken en warme chocolademelk
Sterk ontvet cacaopoeder is een echte allrounder in de keuken. Of je nu gaat voor vegan brownies, chocolade-bananenbrood of luchtige muffins: dit poeder is onmisbaar. Maar cacao kan nog veel meer. Geef je smoothies en bowls een upgrade of gebruik een snufje in hartige gerechten, zoals een chili sin carne, voor een verrassend diepe smaak. Ook als warme chocolademelk is ons Fairtrade cacaopoeder heerlijk. Los het simpelweg op in melk of een plantaardige drank met een zoetmiddel naar keuze en geniet. Kun je geen genoeg krijgen van cacao? Probeer dan ook onze bio Fairtrade cacaonibs, de bio raw food reep cacao en de soja protein-crispies met cacao. We hebben het allemaal!
Wat betekent „sterk ontvet cacaopoeder“ eigenlijk?
"Sterk ontvet" klinkt misschien technisch, maar het betekent simpelweg dat er tijdens de verwerking een groot deel van de cacaoboter uit het poeder is gehaald. Hierdoor ontstaat een poeder met een lager vetgehalte** dat zich heel makkelijk oplost in melk of plantaardige dranken en fantastisch presteert tijdens het bakken. Ter vergelijking: licht ontvet cacaopoeder bevat meer vet, smaakt milder en lost vooral in koude vloeistoffen minder goed op. Sterk ontvet cacaopoeder brengt daarentegen een intensere en licht bittere cacaonoot met zich mee. Dit zorgt in cakes, koekjes en andere baksels voor een krachtig chocolade-accent en een gelijkmatige verwerking. Klinkt dit als jouw ideale cacao? Dan hup, in je winkelmandje ermee!
Let op: Dit cacaopoeder is gealkaliseerd voor een milde smaak en is daarom niet van rauwe (raw food) kwaliteit.
*Bevat van nature aanwezige suikers.
**Ca. 48% minder vet dan licht ontvet cacaopoeder.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1289 / 308 |
| Vetten | 11 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6.5 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| Voedingsvezels | 31 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0.3 g |
| Productnummer | KAKAO_018 |
| Ten minste houdbaar tot | 11.12.2026 |
| Herkomst | Dominicaanse Republiek, Ecuador, Madagaskar, Nicaragua, Peru, Sierra Leone, Tanzania, Verenigde Republiek van, Oeganda |
| Herkomst (verwerking) | Nederland |
| Inhoud | undefined undefined |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582818130 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel, droog en donker bewaren |
| Ingrediënten | 100% cacaobonen |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, MELK (LACTOSE), PINDA'S, NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Handelsnaam | Sterk ontvet cacaopoeder, gealkaliseerd |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |







