Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Gedeeltelijk ontvet amandelmeel 1 kg
Naast pindameel en kokosmeel mag amandelmeel in geen enkele keuken ontbreken. Tenminste als je je baksels wilt bereiden met een meel dat niet alleen een heerlijk zoete en nootachtige smaak heeft, maar ook een hoog eiwit- en vezelgehalte. Het meel wordt gemaakt van 100% geblancheerde amandelen en kan op vele manieren worden gebruikt bij het koken en bakken. Met onze voordeelverpakking van 1 kg heb je de voorraad die je nodig hebt voor de vele ideeën op je binnenkort te verschijnen lijstje "recepten met amandelmeel". Koop nu onze nootachtige amandelmeel!
Notenmeel van ontoliede amandelen
Ons amandelmeel wordt voorzichtig gemaakt van geblancheerde amandelen die tijdens het productieproces sterk ontolied zijn. Het resultaat is een nootachtig-zoet smakend meel dat perfect is om mee te bakken en te koken. Er zij echter op gewezen dat het meel niet kan worden gebruikt als een 100% vervangmiddel voor tarwemeel. Vaak wordt aanbevolen om slechts ongeveer 20 % van de tarwebloem te vervangen door amandelmeel. Aangezien de laatste meer vocht bindt door het hoge vezelgehalte, moet je ervoor zorgen dat je de juiste hoeveelheid vocht toevoegt. Het deeg mag echter niet te nat zijn! Het klinkt misschien ingewikkeld in theorie, maar in de praktijk is het half zo erg en de moeite waard, want amandelmeel verrijkt je creaties met zijn aromatische, nootachtige noot.
Recepten met amandelmeel
Ons amandelmeel kan op dezelfde manier worden gebruikt als tarwemeel en voelt zich dan ook prima thuis als ingrediënt in cakes, no-bake energieballetjes, brood, desserts, pizzabodems en muffins. Je kunt ook een eetlepel amandelmeel aan je smoothie toevoegen om hem pittiger te maken en de consistentie dikker. Het meel is ook heerlijk in speculaaspannenkoeken - die overigens niet alleen met Kerstmis fantastisch smaken. Of het nu amandelcake, tarwevrije pizza of je eigen bakcreaties zijn - leef je uit met ons fijne amandelmeel!
Koop amandelmeel van KoRo
Amandelmeel is een nootachtige afwisseling van gewoon tarwemeel. Gemaakt van 100% amandelen, verrijkt het je keuken met een aromatische smaak en een veelheid aan gebruiksmogelijkheden. Als je ook nog rekening houdt met het hoge eiwit- en vezelgehalte, smaken de chocolade brownies nog beter. Als je eenmaal de smaak te pakken hebt van zoete en nootachtige koekjes, kom je niet ver meer met de kleine pakjes gemalen amandelen uit de supermarkt. Daarom kan je 1 kg amandelmeel bestellen in het praktische value pack. Je portemonnee zal tegelijkertijd blij zijn. Koop nu fijn amandelmeel!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1577 / 375 |
| Vetten | 8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.8 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Voedingsvezels | 17 g |
| Eiwitten | 58 g |
| Zout | 0.3 g |
| Productnummer: | MEHL_014 |
|---|---|
| THT | 05.06.2027 |
| Herkomst | Verenigde Staten |
| Herkomst (verwerking) | Verenigde Staten |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335837078 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % AMANDELMEEL |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), andere NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Gedeeltelijk ontolied amandelmeel |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
KoRo's meelsoorten op een rij
Het goede oude meel. Of je nu een broodbakexpert bent geworden tijdens de pandemie, graag cakejes, muffins of wafels bakt in het weekend, pasteitjes maakt of pannenkoeken eet als ontbijt: je hebt bloem nodig. En omdat dertien-in-een-dozijn nooit ons ding is geweest, hebben we natuurlijk meer dan alleen tarwebloem voor je op voorraad!
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Mandelmehl punktet gleich doppelt: Es ist reich an Protein und Ballaststoffen, während Weizenmehl vor allem Kohlenhydrate liefert. Außerdem bringt Mandelmehl den natürlichen, leicht süßen Nussgeschmack mit – ganz ohne Zusatzstoffe. Es eignet sich also ideal für alle, die Weizen meiden oder einfach mal neue Geschmackserlebnisse ausprobieren wollen. Kurz gesagt: Mandelmehl macht Rezepte nussiger und einfach vielseitiger!
Aanmelden
Tevreden klanten
Een vaste waarde in mijn keuken
Kritische klanten
niet tevreden over de kwaliteit
... geweldig...
Een geweldig alternatief voor bloem
Goed ingrediënt voor muesli
De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend
Het smaakt ook erg lekker in smoothies.
Als ik de prijzen met andere merken vergelijk, is mijn keuze zonder twijfel op KoRo gevallen!
Geweldig product
Top producten
Als je weinig ruimte hebt, is dit pakket precies goed voor jou
Oké, maar ik zal niet opnieuw bestellen
Bedankt voor je eerlijke feedback! Bedankt dat je ons amandelmeel gebruikt om mee te bakken. We geven je feedback over de fijnheid en smaak graag door aan het productteam, zodat we het product op de lange termijn kunnen verbeteren. Bedankt dat u de tijd heeft genomen om ons uw feedback te geven! ✨
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
12.10.2024
Hey, thank you very much for your feedback. We are very sorry that the product did not fulfil 100% of your expectations. You're sure to find your personal favourite in our shop. All the best from the KoRo team :)