€ 32,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Gevriesdroogde frambozen 350 g
Het hele jaar door genieten van hemelse frambozen? Geen probleem met onze gevriesdroogde frambozen! Heerlijk knapperig, fruitig-zoet - en zonder toegevoegde geraffineerde suiker (frambozen bevatten van nature suiker). De gedroogde bessen hebben ook een hoog vezelgehalte van 33 g per 100 g! Fijn dat je dankzij het vriesdrogen het hele jaar door van KoRo frambozen kunt genieten! Geen lange wachttijden meer: bij ons kun je je favoriete fruit op elk moment van het jaar krijgen! Als puur tussendoortje of als aromatisch ingrediënt in recepten: gevriesdroogde frambozen willen we niet missen! Koop nu onze gevriesdroogde frambozen en geniet!
Het hele jaar door genieten van fruit: gevriesdroogd fruit
Dat wij bij KoRo echte fans zijn van gevriesdroogd fruit wordt meteen duidelijk als je een kijkje neemt in ons assortiment gedroogd fruit! Naast onze frambozen hebben we nog veel meer gevriesdroogd fruit om uit te kiezen, zoals aromatische stukjes ananas of smakelijke gesneden vijgen. Als je geen keuze kunt maken, raden we je onze gevriesdroogde bessenmix aan: cranberry's, aardbeien en bramen staan voor je klaar en je kunt drie soorten gevriesdroogd fruit tegelijk proeven! Je kunt de frambozen gebruiken als zoete toevoeging aan je muesli of als fruitige topping voor je smoothiebowl. Maar ook hartige gerechten, zoals aspergesalade, kun je afmaken met frambozen! In water of in een zomerse cocktail - je kunt zelfs je drankjes een extra fruitige kick geven met onze gedroogde frambozen.
Gevriesdroogde frambozen kopen
Wat houdt dit vriesdrogen eigenlijk in? De rijpe vruchten worden eerst bevroren en onderworpen aan een proces dat sublimatie heet. In dit proces wordt het water in een vacuümkamer aan het bevroren fruit onttrokken, dat vervolgens vanuit bevroren toestand direct in stoom verandert. Door dit zachte droogproces blijven de smaak en vitaminen van het voedsel bijzonder goed behouden. KoRo frambozen overtuigen ook door hun fruitig-zoete smaak en aangename knapperigheid. Bestel nu onze gevriesdroogde frambozen in de verpakking van 350 g!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1203 / 287 |
| Vetten | 1.8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan suikers | 31 g |
| Voedingsvezels | 33 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | HIM_025 |
|---|---|
| THT | 30.04.2027 |
| Herkomst | China |
| Herkomst (verwerking) | China |
| Inhoud: | 0.35 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582808834 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel, droog en donker bewaren |
| Ingrediënten | 100% frambozen |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, PINDAS, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAMZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIETEN) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Gevriesdroogde frambozen |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
CO₂-uitstoot van de producten in vergelijking
Wil je weten wat de carbon footprint van je favoriete snack is in vergelijking met andere producten? Geen probleem! Om vergelijkingen te kunnen maken hebben we de CO₂-uitstoot per 1 kg van onze producten berekend en vergeleken met andere producten die mensen dagelijks consumeren, zoals kaas, tofu en nog veel meer. Ter vergelijking hebben we ook koffie als drank meegenomen in onze berekeningen. Dus of het nu je favoriete snack is of je favoriete kookingrediënt, je kunt nu precies zien hoe het presteert in onze "CO₂ per kg product"-ranglijst.
Vergelijking van CO₂-uitstoot per kg voedsel
Disclaimer: Verschillende methoden (productvergelijking) - De CO2 -emissies van de producten die niet van KoRo zijn, zijn afkomstig van een andere databron, daarom kunnen er verschillen zijn tussen hun beoordelingsmethode en de beoordeling van KoRo-producten.
Mindful eten: tips voor meer mindfulness tijdens het eten
Je ontbijt snel, drinkt een kop koffie en gaat dan aan het werk. Je snackt wat tijdens de lunch terwijl je snel een paar kleine to-dos afwerkt en 's avonds kun je je niet eens meer herinneren wat je die dag hebt gegeten. Klinkt dat bekend? Spits dan je oren, want wij hebben iets voor je!
Drankjes met kokoswater
Wat is kokoswater eigenlijk? Kokoswater komt uit jonge, onrijpe kokosnoten en kan tot een halve liter per noot bevatten. Hoe rijper de noot, hoe minder water. Rijpe kokosnoten zijn juist weer ideaal voor kokosmelk. Voor fans gaat er niets boven vers kokoswater, maar omdat verse kokosnoten lastig te vinden zijn, hebben we biologisch kokoswater in handige Tetra Paks in de shop – én de lekkerste drankideeën erbij!
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Teleurstellend!
Heerlijke frambozen.
Krokant en lekker
Die koop ik zeker nog eens!
Heerlijk!!!
Heerlijk!
Mijn kinderen zijn er dol op!
Smakelijk en van hoge kwaliteit
Ik ga dit weer kopen
Topkwaliteit
KoRo GmbH
15.10.2025
Hey Elena, bedankt voor je feedback. Het spijt ons zeer dat uw frambozen beschadigd zijn aangekomen. Neem contact op met onze klantenservice zodat zij je een passende compensatie kunnen bieden. Met vriendelijke groeten van het KoRo-team :)