Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio cornflakes zonder toegevoegde suikers 1 kg
Ontdek de ultieme crunch met onze bio cornflakes zonder toegevoegde suiker*! Deze goudgele vlokken zijn heerlijk knapperig, puur van smaak en de ideale basis voor je favoriete ontbijtcreaties. Of je ze nu door je muesli mengt, over je yoghurt strooit of als crunchy topping voor je havermout gebruikt: met deze flakes haal je een tijdloze klassieker in huis die simpelweg altijd goed smaakt.
Bio cornflakes: slechts één ingrediënt
Bij KoRo houden we van eenvoud, want soms is minder echt meer. Belangrijker dan de grootte van onze voordeelverpakking is voor ons namelijk de inhoud. Daarom hebben we volledig afgezien van toegevoegde suiker: onze cornflakes bevatten 0 gram toegevoegde suikers per 100 gram. De ingrediëntenlijst is dan ook lekker kort en overzichtelijk, want er zit maar één ding in: 100% biologisch geteelde maïs. Geen poespas, geen toevoegingen en natuurlijk volledig veganistisch.
Eindeloos variëren met onze 1 kg-voordeelverpakking
Of je nu kiest voor ijskoude melk of je favoriete plantaardige drink, onze biologische cornflakes zijn de perfecte teamplayer voor elk ontbijt. Wil je echt uitpakken? Voeg dan eens wat pindadrank, gevriesdroogde perzik, cacaonibs en een flinke lepel romige pecannotenpasta toe voor een smaakbeleving waar je u tegen zegt. Dankzij de handige 1 kg-verpakking heb je altijd genoeg voorraad in je keukenkastje staan en bespaar je ook nog eens op onnodig verpakkingsmateriaal. Geloof ons, dit wordt je nieuwe favoriete ontbijtmaatje. Bestel nu onze biologische cornflakes en start je dag met een glimlach!
*De cornflakes bevatten van nature aanwezige suikers.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1632 / 385 |
| Vetten | 1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 84 g |
| waarvan suikers | 1.1 g |
| Voedingsvezels | 3.4 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | MAIS_018 |
|---|---|
| THT | 02.02.2027 |
| Herkomst | Italië |
| Herkomst (verwerking) | Zwitserland |
| Biologische herkomst | EU Landbouw |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718296805 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100% maïs*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Biologische cornflakes zonder toegevoegde suikers |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
heerlijk, knapperig en smakelijk
Kritische klanten
Graag repareren.
Goed product
Lekker en knapperig
Absolute vermogenswinst
Een goede start van de dag zonder suiker
Voordeel bij het ontbijtbuffet
Geweldig! Heerlijk knapperig. Weinig suiker ✔️✔️✔️
Heerlijk, precies zoals ze horen te zijn
Het product overtuigt op alle fronten, zowel qua smaak als qua natuurlijkheid.
Een echte aanrader!
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
17.09.2024
Vielen Dank für Dein Feedback, bezüglich des ÖKO-TEST-Ergebnisses unserer Bio Cornflakes ohne Zuckerzusatz. Wir möchten zunächst betonen, dass wir die Ergebnisse sehr ernst nehmen und uns für die Verbesserung unserer Produkte engagieren. Du solltest eine Mail erhalten haben, welche den Schock vorerst reduziert und Dich vielleicht beruhigt, dass Du die Cornflakes noch ohne große Bedenken essen kannst. Nichts desto trotz, arbeiten wir daran, beim nächsten Test die Note sehr gut zu erhalten. Alles Liebe Dein KoRo Team :)