Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio gepofte spelt 400 g
Zoek je naar de ultieme crunch om je dag mee te starten? Dan zit je goed! Onze gepofte spelt is de ongezoete en pure basis voor al je ontbijtcreaties. Deze luchtige graankorrels zijn onweerstaanbaar knapperig – een droom in je yoghurt, plantaardige melk of als topping op je smoothie bowl. In deze voordeelverpakking van 400 g vind je enkel en alleen 100% spelt, zonder enige toegevoegde suikers. De perfecte, pure start van je dag: bestel jouw dosis crunch nu!
Gepofte spelt: meer dan alleen ontbijtgranen
Geloof ons: gepofte spelt is zó veelzijdig dat je het niet alleen bij je ontbijt houdt. Voeg deze luchtige, pure graankorrels toe aan je zelfgemaakte muesli of granola, strooi het over een zelfgebakken brood, of gebruik het in je next-level energy balls. Voor de ultieme ontbijtbowl raden we aan om te combineren met onze zoete gedroogd fruit en onze eiwitrijke soja-proteincrispies. Deze gepofte spelt van KoRo is puur natuur, bevat enkel spelt en is volledig ongezoet (dus je kunt zelf bepalen hoe zoet je het maakt!)
Gepofte spelt voordelig online bestellen bij KoRo
Bij KoRo zijn we de expert op het gebied van jouw dagelijkse portie ontbijt en snacks! We hebben allerlei soorten muesli’s, krokante ontbijtgranen en speltflakes in voordelige bulkverpakkingen. Bespaar jezelf het gesjouw in de supermarkt en bestel onze gepofte spelt in de 400 g voordeelzak. Zo weet je zeker dat je er weer even tegenaan kunt. Probeer het nu en ontdek je nieuwe, knapperige favoriet!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1548 / 366 |
| Vetten | 2.4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.4 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 1.1 g |
| Voedingsvezels | 8.1 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | DINK_003 |
|---|---|
| THT | 28.02.2027 |
| Herkomst | Oekraïne |
| Herkomst (verwerking) | Polen |
| Biologische herkomst | EU / niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 0.4 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335838693 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % SPELT (TARWE) gepoft*. *uit biologische landbouw |
| Verkoopbeschrijving | Biologische gepofte spelt |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
CO₂-uitstoot van de producten in vergelijking
Wil je weten wat de carbon footprint van je favoriete snack is in vergelijking met andere producten? Geen probleem! Om vergelijkingen te kunnen maken hebben we de CO₂-uitstoot per 1 kg van onze producten berekend en vergeleken met andere producten die mensen dagelijks consumeren, zoals kaas, tofu en nog veel meer. Ter vergelijking hebben we ook koffie als drank meegenomen in onze berekeningen. Dus of het nu je favoriete snack is of je favoriete kookingrediënt, je kunt nu precies zien hoe het presteert in onze "CO₂ per kg product"-ranglijst.
Vergelijking van CO₂-uitstoot per kg voedsel
Disclaimer: Verschillende methoden (productvergelijking) - De CO2 -emissies van de producten die niet van KoRo zijn, zijn afkomstig van een andere databron, daarom kunnen er verschillen zijn tussen hun beoordelingsmethode en de beoordeling van KoRo-producten.
| Bio gepofte spelt 400 g | Krokante speltvlokken 400 g | Bio speltvlokken 1 kg | Bio speltvlokken fijn 2,5 kg | Bio speltvlokken grof 2,5 kg | |
| Reviews | |||||
| Prijs | € 4,00* | € 3,75* | € 9,00* | € 11,00* | € 10,50* |
| Artikelnummer | DINK_003 | DINKEL_008 | DINKEL_003 | DINKEL_004 | DINKEL_005 |
| Inhoud | 0,4 kilogram | 0,4 kilogram | 1 kilogram | 2,5 kilogram | 2,5 kilogram |
| Basisprijs | € 10,00* / 1 kilogram | € 9,38* / 1 kilogram | € 9,00* / 1 kilogram | € 4,40* / 1 kilogram | € 4,20* / 1 kilogram |
| Energie (kcal) | 366 | 364 | 365 | 344 | 344 |
| koro_nutrition_carbohydrates | 68 | 66 | 68 | 63 | 63 |
| Voedingsvezels | 8,1 | 8,8 | 9,4 | 8,2 | 8,2 |
| koro_nutrition_protein | 14 | 15 | 12 | 14 | 14 |
| Ingrediënten | 100 % SPELT (TARWE) gepoft*. *uit biologische landbouw | 97,2 % VOLKOREN SPELTMEEL, GERSTENMOUTMEEL, zout | 100 % SPELTTARWE*. *uit biologische landbouw | 100 % SPELT (TARWE)* *van biologische landbouw | 100% SPELT (TARWE)* *uit biologische landbouw |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Lekker als tussendoortje of als bijgerecht
Past goed in gerechten zoals pap, yoghurt of sojamelk
Heerlijk bij onze muesli
Alle andere producten voor het maken van muesli en veel andere dingen die we regelmatig eten, kopen we bij Koro. Dat is altijd een garantie, goed gedaan!
Gepofte spelt
Gewoon de beste!
Topproduct!
Heerlijk!
Leuke toppings, maar niet naturel
Ik heb ze gekarameliseerd en vind ze zo veel lekkerder
Een must-have voor je boodschappenmand
Heel goed
Beter kan niet… Prijs en kwaliteit zijn top 👍🏼
We combineren deze biologische spelt graag met andere zaden en havermout, zodat we een voortreffelijke, zelfgemaakte muesli hebben.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!