€ 2,00*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Bio vegan energy ball pistache 30 g
We kunnen er maar niet genoeg van krijgen - onze Energy Balls! Daarom verwelkomen we een nieuwe soort in de Energy Ball familie: pistache! De combinatie van pistache, dadel en cacao laat niets te wensen over en zal je smaakpapillen gegarandeerd doen opbloeien. Het kleine balletje van 30 g past perfect in je sport-, werk- of boodschappentas en is er altijd voor je wanneer een klein hongerklopje nadert. Koop nu onze biologische en veganistische energiebal met een fijne pistachevulling!
Energy Balls: de ultieme snack to-go
Juist, we staan bekend om onze grootverpakkingen. Maar deze keer moesten we gewoon een uitzondering maken: onze energie ballen zitten in een praktische eenpersoonsverpakking, want het idee is dat je ze overal mee naartoe kunt nemen. Na het sporten, tussen colleges door of tijdens het werk: onze Energy Balls staan voor een snelle snackoplossing voor onderweg en zouden eigenlijk in elke rugzak een vaste plek moeten hebben. We hebben de verpakking de afgelopen jaren verschillende keren veranderd en hebben onlangs ongeveer 65% verpakkingsmateriaal bespaard. Onze Bliss Balls werden vroeger omgeven door een omhulsel van bagasse, dat we niet meer gebruiken om verpakkingsafval te besparen. Natuurlijk beschermt de nieuwe verpakking de bal nog steeds perfect en ook al ziet hij er iets kleiner uit, elke Energy Ball weegt zoals gewoonlijk 30 g.
Pistache: een onweerstaanbaar goede variant
Naast al onze heerlijke energieballetjes hebben we nu ook de pistachevariant in ons assortiment. De smaak kan eenvoudig worden samengevat: ongelooflijk lekker! De grove structuur ... maakt elke bal is uniek! Bovendien zijn onze Energy Balls uitsluitend gemaakt van plantaardige ingrediënten en dus veganistisch! We hebben ook de basis van elke bal eenvoudig gehouden: Dadels, cacaopoeder, cacaonibs, pistachenoten en natuurlijk pistachepuree. Dat is het! Simpel kan zo goed zijn!
Koop Energy Balls van KoRo
Onze Energy Balls zijn niet zomaar balletjes - ze zijn voor ons de must-have snack in elke tas! De balletjes zijn makkelijk overal mee naar toe te nemen en je bent voorbereid op je volgende honger! Onze overheerlijke Energy Balls zijn een echt natuurproduct, aangezien wij de ingrediënten niet hebben ingemaakt of gebakken. Alle ingrediënten werden rauw gemengd en tot kleine balletjes gevormd. Oké, genoeg gedroomd - kijk zelf en koop de energieballetjes in de pistachevariant direct in het handige bakje! Bestel nu!
Opmerking: Ondanks hoge kwaliteitsnormen kunnen er stukjes schil en pitten aanwezig zijn.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1508 / 357 |
| Vetten | 14 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 5 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 46 g |
| Voedingsvezels | 9 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | BLISS_007 |
|---|---|
| THT | 28.02.2027 |
| Herkomst (verwerking) | Portugal |
| Biologische herkomst | EU / niet-EU Landbouw |
| Inhoud: | 0.03 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654783490 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 65 % dadelpasta*, cacaopoeder*, 10 % PISTACHEPASTA*, 8 % PISTACHENOTEN*, cacaonibs* *van biologische teelt |
| Kruisbesmetting | Kan PINDA'S, SOJA, andere NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Bio snackbal op basis van dadels met vulling van pistachepasta |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
| Bio vegan energy ball pistache 30 g | Bio vegan energy ball salted pistachio 30 g | |
| Reviews | ||
| Prijs | € 2,00* | € 1,80* |
| Artikelnummer | BLISS_007 | BLISS_019 |
| Inhoud | 0,03 kilogram | 0,03 kilogram |
| Basisprijs | € 66,67* / 1 kilogram | € 60,00* / 1 kilogram |
| Ingrediënten | 65 % dadelpasta*, cacaopoeder*, 10 % PISTACHEPASTA*, 8 % PISTACHENOTEN*, cacaonibs* *van biologische teelt | 52 % dadelpasta*, 17 % HAVERVLOKKEN*, 15 % PISTACHEPASTA*, 13 % PISTACHENOTEN*, agavesiroop*, 0,5 % zout *uit biologische teelt |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Ik blijf het bestellen
Ik ben erg tevreden over het product; het smaakt lekker, bevat weinig calorieën en geeft een verzadigd gevoel
Lekker tussendoortje
Teleurstellende kwaliteit en textuur
Teleurstellende kwaliteit en textuur
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat je teleurgesteld bent over de consistentie en de vulling van de Energy Ball – smaken zijn natuurlijk heel persoonlijk! Het spijt ons dat het product vervormd bij je is aangekomen. Als je vragen hebt of als er iets onduidelijk is, kun je altijd via de helppagina contact opnemen met onze klantenservice. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat beter bij je past 🤗
Heel compact, maar smeltend en heerlijk!
Een lekker alternatief voor een gewone chocoladereep
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
08.04.2026
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat je zo teleurgesteld bent over de consistentie en de vulling van de pistache-energiebal – smaken zijn natuurlijk heel persoonlijk! Het spijt ons dat het product vervormd bij je is aangekomen. Als je vragen hebt of als er iets onduidelijk is, kun je altijd via de helppagina contact opnemen met onze klantenservice. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat beter bij je past 🤗