Bio hele kamillebloemen 500 g
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio hele kamillebloemen 500 g
Herinner jij je ook het aangename gevoel wanneer oma vroeger een geurige en verwarmende thee zette van vers geoogste kamillebloesems? Dat hartverwarmende gevoel krijg je gemakkelijk weer terug - met onze gedroogde biologische kamillebloesems! Je hebt alles wat je nodig hebt om je eigen heerlijke kamillethee te zetten. De ingrediënten van kamillebloemen spreken voor zich: kamille bevat essentiële kamilleolie, flavonoïden, bitterstoffen, cumarine en tannines. Dus de bloem maakt zijn goede reputatie waar! Met onze 500 g waardeverpakking krijg je een hele voorraad kalmerende kamillebloesems - koop nu onze kamillebloesems!
Meer dan kamillethee: gebruik hele biologische kamillebloemen
Onze hele biologische kamillebloemen zijn veelzijdig in gebruik. Voor de bereiding van de thee moet je kokend water gebruiken en een trektijd van ongeveer 10 minuten in acht nemen - daarna kun je van je kamillethee genieten. Voor een kopje van 150 ml adviseren wij ongeveer 1 eetlepel van onze hele kamillebloemen. Verfijnd met ons veganistisch honingalternatief of een scheutje agavesiroop, ben je in de kamillehemel! Het aroma ontvouwt zich veel beter met de natuurlijke, hele, gedroogde bloemen van KoRo dan met een thee van gemalen bloemen in conventionele theezakjes.
Naast de klassieke kamillethee kun je kamillebloemen ook gebruiken als badtoevoeging, bijvoorbeeld voor zitbaden, of voor inhalatie.
Als je zelf thee wilt zetten van verschillende kruiden - wij hebben ook andere theekruiden in ons assortiment!
Bestel hele biologische kamillebloemen online
Onze echte biologische kamillebloesems zijn niet alleen mooi om te zien, maar overtuigen ook door hun innerlijke waarden: bij KoRo krijg je 100% biologische kwaliteit uit Europa - en dat in de voordeelverpakking van 500 g. De kamille ontvouwt haar volle aroma als een hele bloem en nodigt je uit tot je eigen moment van genot. Koop nu hele biologische kamillebloesems!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 0 / 0 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | TEE_002 |
| Ten minste houdbaar tot | 04.12.2029 |
| Herkomst | Kroatië |
| Biologische oorsprong | EU Landwirtschaft |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335839461 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % kamillebloemen*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan SOJA, PINDA'S, NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Handelsnaam | Biologische kamillebloemen heel |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.
































