Betaal na 30 dagen.
Koop nu: Deglet-nourdadels zonder pit 1 kg
Honingzoet en goudbruin – klinkt verleidelijk, toch? Dat vinden wij ook! Onze Deglet Nour-dadels zijn ontpit, zodat je er meteen van kunt genieten. Dankzij hun volle, zoete smaak zijn ze een traktatie voor elke dag – en dat zonder toegevoegde suikers.* Haal deze honingzoete dadels nu in huis en laat je verrassen!
Deglet Nour – ook wel ‘vinger van het licht’ genoemd
Onze ontpitte Deglet Nour-dadels komen uit het zonnige Tunesië, waar ze aan de dadelpalm rijpen tot hun kenmerkende amberkleurige glans. Hun naam betekent ‘vinger van het licht’, een poëtische verwijzing naar hun heldere vruchtvlees waarin je de pit normaal zou kunnen zien. Glanzend goudbruin en heerlijk zoet.
Zo gebruik je ze
Van nature rijk aan suiker zijn deze dadels geliefd in de plantaardige keuken. Laat ze een nacht weken, pureer ze tot een zachte dadelcrème, en gebruik ze in je ontbijt of bakrecept. Of mix ze met noten tot een energierijke snack of smoothie. Creatief in de keuken? Dan mogen deze dadels niet ontbreken.
Moet je weer snel zijn? Dan zullen onze Deglet Nour dadels je een handje helpen. Geniet er puur van of verfijn het met walnoten en je hebt een voedzaam dessert. Een lepel notenpasta en een dadel gaan geweldig samen.
Waarom kiezen voor onze Deglet Nour-dadels?
Bij KoRo krijg je deze dadels in een voordeelverpakking van 1 kg, natuurlijk gedroogd en met een stevige, sappige bite. Gewoon puur genieten met een karamelachtige smaak, rechtstreeks uit de natuur.
*Opmerking: ondanks zorgvuldige kwaliteitscontrole kunnen er soms nog pitten in de dadels zitten.
De dadels bevatten van nature suiker.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1178 / 282 |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Voedingsvezels | 8 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | DATT_001 |
|---|---|
| THT | 03.05.2027 |
| Herkomst | Tunesië |
| Herkomst (verwerking) | Tunesië |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335831267 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren. Voor langere bewaring in de koelkast bewaren. |
| Ingrediënten | 100% dadels |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAVELDIOXIDE (SULFIET) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Gedroogde ontpitte dadels, soort "Deglet Nour" |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Klimaatimpact
Bij KoRo analyseren we de uitstoot van broeikasgassen die vrijkomen bij de productie van onze snacks. Dit zijn onder andere CO2, methaan en lachgas. Ons hardwerkende duurzaamheidsteam verzamelt alle informatie om een waarde te berekenen: de zogenaamde CO2-equivalenten. We geven deze informatie nu door aan jou, zodat je weloverwogen aankoopbeslissingen kunt nemen en je persoonlijke CO2-voetafdruk in de gaten kunt houden. We gebruiken deze waardevolle bevindingen ook zelf om te proberen onze toeleveringsketens in de toekomst nog slimmer te maken en onze CO2-voetafdruk in de gaten te houden.
CO₂-uitstoot per product
Cozero helpt ons bij het berekenen van de CO₂-uitstoot gedurende de hele levenscyclus van het product, inclusief productie, verpakking en transport.
- Product
- Verpakking
- Logistiek
Onkruid - ja graag!
Hier kun je ontdekken wat je allemaal uit paardenbloemen, brandnetels en dergelijke kunt halen.
Veelzijdige muesli: één ingrediënt, vijf recepten
Als je bij muesli aan ontbijt denkt, dan is dat het teken om je muesli-spel naar een hoger niveau te tillen. We hebben vijf recepten voor je bedacht waarvoor je geen vers fruit, melk of yoghurt nodig hebt. We laten je zien wat je nog meer met muesli kunt toveren. Blijf kijken!
Hoe je thuis je eigen haverdrank maakt
Alternatieven voor koemelk zijn al op ieders lippen en er is een ruime keuze. Van soja tot lupine en haver. In dit artikel laten we je zien hoe je gemakkelijk thuis je eigen haverdrank kunt maken. Als dit iets te tijdrovend of ingewikkeld voor je is, kun je natuurlijk ook gewoon onze biologische haverdrank met 15% haver gebruiken.
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Je kunt onze voorzichtig gedroogde dadels een jaar lang koel en droog bewaren.
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Teleurstellend - niet eetbaar
Goed fruit, eenvoudige verpakking, de prijs per kilo is prima. Ik blijf hier bij!
Een traktatie
aan te bevelen
Beter dan supermarktmerken
Heerlijke dadels
Ideaal om mee te werken
kurkdroog
Hartelijk dank voor je feedback! Jammer dat je de dadels wat droog vond – smaken zijn natuurlijk heel persoonlijk! Als je vragen hebt of ergens twijfels over hebt, kun je altijd contact opnemen met onze klantenservice via het helpgedeelte op onze website. We hopen dat je binnenkort een product op onze website vindt dat beter bij je past 🤗
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
30.01.2026
Hé, het spijt ons echt dat de dadels je hebben teleurgesteld. Dit zou natuurlijk niet mogen gebeuren en we begrijpen hoe frustrerend het is, vooral als je je verheugde op een gezond tussendoortje. We nemen je feedback erg serieus en zullen het product verder onderzoeken. Als je het product wilt retourneren, neem dan contact op met onze klantenservice. het allerbeste van het KoRo-team 😊