Pecannotenpasta 500 g
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Pecannotenpasta 500 g
Hou je van pecannoot taart en wil je er in duiken? Dan zijn je gebeden verhoord: Onze pecannotenpasta zal je nootachtige dromen waarmaken! Extra romig en mild zoet - onze notenpasta van 100% pecannoten komt bij je thuis met een intens geroosterd aroma in een praktische pot van 500 g!
Pecannotenpasta - Onze Edele Notenpasta
Boterig, zoet, nootachtig - zo omschrijven wij onze pecannotenpasta. Wij houden van de intense smaak van pecannotenpitten en kunnen er niet van afblijven. Laten we eens samen naar de ingrediëntenlijst kijken. Op de lijst: Pecan noten - dat is het! Dat was kort. We hebben geen palmolie of conserveringsmiddelen nodig - en natuurlijk geen toegevoegde suiker. Hou je van romig? Dan zul je onze pecanpasta heerlijk vinden! Het komt smeerzacht om de hoek kijken en verleidt je met elke lepel. Wij leggen de nadruk op natuurlijkheid, want onze pecannotenpasta heeft geen filter nodig - een echte natuurlijke schoonheid.
Pecanpasta - je trouwe romige metgezel
Maandag - 16.00 uur: Zoete trek bekruipt je en laat je niet meer los. Wat kun je er aan doen zonder je toevlucht te nemen tot chocolade? Neem een Medjool dadel en dip hem in onze pecannotenpasta - een smaakexplosie op zijn best! Heb je geen afspraakje bij de hand? Onze pecannotenpasta overtuigt nog steeds met zijn volle smaak en is ook op zichzelf al betoverend. Bovendien geeft onze pasta van pecannoten als nootachtige topping elk van je creaties net dat ietsje meer. Voeg een lepel pecannotenpasta toe aan je appel- en kaneelpap of verbeter je pannenkoeken. De mogelijkheden zijn eindeloos. Hou je van je zondagochtend warme chocolademelk en plantaardig drankje? Wat dacht je van je eigen notendrankje - en met pecannoten! Meng wat water met een lepeltje van onze romige pecannotenpasta en je hebt je eigen gepersonaliseerde plantendrank. En het beste van alles is dat je het zo romig kunt maken als je zelf wilt! Word een plantendrank barista en maak je eigen notendrankjes. Onze tip: pecannoot dadel drank - gooi gewoon een paar dadels in de blender!
Het bijzondere aan onze pecannotenpasta zonder toegevoegde suiker
Een notenpasta maken is voor ons bij KoRo een project van het hart. We steken de koppen bij elkaar en gaan op ontdekkingsreis om de allerbeste ingrediënten voor jou te vinden. We willen niet opscheppen: MAAR - we zijn erg trots op onze pecannotenpasta. De inhoud: Fijn geselecteerde pecannotenpitten uit de VS. Fijn gepureerd hebben de pecannoten geen poespas nodig: een pure smaakbeleving en helemaal veganistisch! Bestel nu heel eenvoudig online je potje pure notenplezier en houd je lepel maar klaar – want onze pecannotenpasta is er al!
*De pecannotenpasta bevat van nature suiker.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 3122 / 758 |
| Vetten | 76 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Voedingsvezels | 7 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | PEKAN_002 |
| Ten minste houdbaar tot | 24.02.2029 |
| Herkomst | Verenigde Staten |
| Herkomst (verwerking) | Bulgarije |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654788747 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte |
| Ingrediënten | 100 % PECANNOTEN |
| Kruisbesmetting | Kan sporen bevatten van PINDA'S, SESAM en andere NOTEN. |
| Handelsnaam | Pecannotenpasta van geroosterde pecannoten |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.





























.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)








.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)






