Bio reishipoeder 250 g
€ 22,50€ 90,00 per 1 kilogram
Prijzen incl. btw plus
verzendkosten- Medicinale paddestoel in poedervorm
- Biologische kwaliteit
- Zacht gemalen
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio reishipoeder 250 g
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|
| Energie (in kj/kcal) | 888 / 219 |
| Vetten | 0.75 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 5.7 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezels | 80 g |
| Eiwitten | 7.1 g |
| Zout | 0.03 g |
| Productnummer | PULVER_008 |
| Ten minste houdbaar tot | 20.09.2027 |
| Herkomst | China |
|
|
| Inhoud | 0.25 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654781076 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | BG-BIO-22 |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht |
| Ingrediënten | 100 % Reishi* *van biologische teelt |
|
| Handelsnaam | Biologische Glanzende Lak Porling Poeder |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.
Back to school box
€ 19,50
Snack and play box
€ 24,25
Cheese pops gouda-kruiden | 50 g
€ 5,00€ 100,00 per 1 kilogram
KoRo classic adventskalender 2026
€ 58,00
KoRo vegan adventskalender 2026 | Alleen online verkrijgbaar
€ 58,00
Fitnessbrood bakmix | 600 g
€ 6,75€ 11,25 per 1 kilogram
Cheese pops gouda | 50 g
€ 5,00€ 100,00 per 1 kilogram
Gedroogde cacaovrucht vlokken | 250 g
€ 22,00€ 88,00 per 1 kilogram
Eiwitbrood bakmix | 600 g
€ 7,75€ 12,92 per 1 kilogram
Cheese pops gouda-chili | 50 g
€ 5,00€ 100,00 per 1 kilogram
Geroosterde tuinbonen pepper & lemon | 500 g
€ 9,75€ 19,50 per 1 kilogram
Geroosterde maïskorrels met zout en peper | 500 g
€ 8,50€ 17,00 per 1 kilogram
Klanten kochten ook
Bio chiazaad 1 kg
€ 10,00
Bio gerstegraspoeder 500 g
€ 13,50€ 27,00 per 1 kilogram

- Niet op voorraad
Bio gemalen Ceylon kaneel 500 g
€ 11,75€ 23,50 per 1 kilogram

- Niet op voorraad
Bio fijne havervlokken 2,5 kg
€ 4,75€ 1,90 per 1 kilogram
Bio rozenbottelpoeder 500 g
€ 9,75€ 19,50 per 1 kilogram
Bio macapoeder 500 g
€ 12,00€ 24,00 per 1 kilogram
100% witte amandelpasta 500 g
€ 13,00€ 26,00 per 1 kilogram
Bio ashwagandhapoeder 500 g
€ 13,50€ 27,00 per 1 kilogram
Bio erwteneiwit 500 g
€ 13,00€ 26,00 per 1 kilogram
Bio rode bietpoeder 500 g
€ 13,00€ 26,00 per 1 kilogram
Spirulinapoeder blauw 50 g
€ 23,50€ 470,00 per 1 kilogram
Bio spirulinapoeder 500 g
€ 13,50€ 27,00 per 1 kilogram