Gedroogde sinaasappelschijfjes 500 g
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Gedroogde sinaasappelschijfjes 500 g
Doet de geur van sinaasappels je ook denken aan sfeervolle kerstmarkten met glühwein, peperkoek en twinkelende lichtjes? Of associeer je de verfrissende sinaasappelgeur meer met uitbundige cocktailparty's in de zomer? Het maakt niet uit welke tijd van het jaar de gedachte aan de oranje citrusvrucht bij je oproept - met onze gedroogde sinaasappelschijfjes kun je dit gevoel het hele jaar door behouden! De enige strijd die je zult moeten leveren is beslissen of je je glühwein, thee of punch eerst op smaak brengt of pimpt. Wat je ook beslist - wij brengen de fruitige sinaasappelsmaak in je keuken! Bestel nu gedroogde sinaasappelschijfjes bij KoRo en heb altijd je favoriete citrusvrucht bij de hand!
Geniet het hele jaar door van het fruitige sinaasappelaroma
Je kunt alleen in de winter genieten van de onmiskenbare smaak van verse sinaasappels - toch? Wees niet zo haastig! Wij bij KoRo hebben ons over dit onderwerp gebogen en presenteren nu met trots onze gedroogde sinaasappelschijfjes. Hiermee kun je op elk moment van het jaar het verfrissende aroma in je keuken brengen. Onze tip voor fijnproevers: Voeg ze als specerij toe aan je glühwein, thee, punch of andere warme dranken om ze een fijne sinaasappeltoets te geven. Ze ontwikkelen hun smaak en geur bijzonder goed in warme dranken. Niet alleen het aroma is overtuigend, maar ook hun natuurlijke look maakt van de gedroogde sinaasappelschijfjes een echte highlight op desserts, taarten of cocktails. Trouwens: voor sinaasappelfans hebben we nog meer producten in ons assortiment, zoals onze biologische sinaasappelsap met kokossap, onze Pure Chocolade Bites met sinaasappel of onze gepofte rijstrepen met sinaasappel.
Gedroogde sinaasappelschijfjes kopen
Met onze gedroogde sinaasappelschijfjes is het fruitige aroma van verse sinaasappels niet langer beperkt tot de winter. Gemaakt van 100% sinaasappels geven ze je drankjes en gerechten het hele jaar door een fruitig-frisse sinaasappeltoets en slaan ze een goed figuur als specerij, decoratie of garnering. Als decoratief element op je volgende adventskrans, naast het kaneelstokje in de glühweinkop of geplakt op het cocktailglas - de keuze is aan jou! Bestel nu onze gedroogde sinaasappelschijfjes in de voordeelverpakking van 500 g en maak je klaar voor een rooskleurige - nee, oranje - toekomst!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1389 / 320 |
| Vetten | 1.3 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Voedingsvezels | 7.5 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer | ORANGE_002 |
| Ten minste houdbaar tot | 13.06.2027 |
| Herkomst | Turkije |
| Herkomst (verwerking) | Turkije |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582804300 |
| Gegevens | Specificatie |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 100 % sinaasappels |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAMZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIETEN) bevatten |
| Handelsnaam | Gedroogde sinaasappelschijfjes |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.
































.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)



.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)











