Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Geroosterde maïskorrels met BBQ-kruiden 1 kg
Wat zou het mooi zijn als het barbecueseizoen het hele jaar door zou duren... Wacht even! Voor je begint te mokken, hebben we goed nieuws voor je: bij KoRo hebben we het hele jaar door barbecuekoorts! We leggen de maïskolf niet op de barbecue, maar roosteren hem met heerlijke BBQ kruiden en geven je de smakelijke snack in de grootverpakking van 1 kg. Niet meer wachten tot het ijzer heet is, geen gewapper meer, geen rook en dampen in de lucht. Je kunt direct van onze veganistische snackkorrels genieten. Scheur het zakje gewoon open en ontdek de smaaksensatie binnen handbereik. Koop nu geroosterde maïskorrels met BBQ-kruiden en word een professionele snack-grill meister, welk seizoen het ook is.
Geroosterde maïskorrels met BBQ-kruiden
Liefhebbers van barbecues en snacks opgelet! Onze geroosterde maïskorrels zijn bedekt met een krokant laagje en zijn ook nog eens extra groot. De kruidige noten zijn een snelle snack voor tussendoor en een verrijking van zowel het volgende barbecuefeest als de volgende seriemarathon. Behalve door de onmiskenbare smaak, komt dit ook door de extra portie knapperigheid. We bieden de geroosterde snackmaïs aan in de praktische 1 kg grootverpakking, zodat je altijd iets te knabbelen hebt.
Kruidig en heerlijk: koop nu geroosterde maïskorrels met BBQ-kruiden
Voor deze heerlijke maïssnack gebruiken we heel speciale geroosterde maïs, die we roosteren in plantaardige olie en verfijnen met heerlijke BBQ specerijen. Het bijzondere van geroosterde maïs: de pitten zijn veel groter en poppen niet zoals bij klassieke popcorn gemaakt van maïs. Als je net zo van de smaak van kruiden houdt als wij, waarom probeer je dan niet ook onze geroosterde kikkererwten met BBQ-kruiden?
Het KoRo maïs assortiment - probeer het nu!
Behalve geroosterde maïs met zout, vind je in de winkel ook onze gevriesdroogde maïs. Je kunt zelfs van maïs pasta maken: Als je een pastafan bent, probeer dan onze biologische maïs-rijst fusilli. Als alternatief voor gewone tarwepasta raden we ook onze maïs-kikkererwten pasta aan, of onze biologische lasagnebladen met maïsmeel. Niet zo dol op pasta? Probeer dan onze klassieke biologische polenta, gemaakt van fijn maïsgriesmeel. Terwijl je nadenkt over welke van deze geweldige producten je zou willen kopen, waarom voeg je nu niet de snackmaïs met BBQ smaak toe aan je boodschappenmandje en geniet van een paar vurige momenten?
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1799 / 428 |
| Vetten | 13 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.5 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Voedingsvezels | 8 g |
| Eiwitten | 6.7 g |
| Zout | 1.7 g |
| Productnummer: | MAIS_015 |
|---|---|
| THT | 16.09.2026 |
| Herkomst | Peru |
| Herkomst (verwerking) | Spanje |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260718292579 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 79 % maïs, zonnebloemolie, 6 % barbecuekruidenmix (zout, maltodextrine, natuurlijke aroma's, gedroogd tomatenpoeder, glucosestroop, knoflookpoeder, paprikapoeder, uienpoeder, rookaroma's, zuurteregelaar: citroenzuur; aroma's, kleurstof: paprika-extract) |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Geroosterde maïskorrels met rokerige BBQ-kruiden |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Heel cool!
Kritische klanten
Product is weggegooid
Eerst sceptisch, daarna verrast
Ik ben er dol op. De perfecte snack
Heerlijke smaak, maar erg knapperig
Qua hardheid ongeveer zoals de wasabi-noten, voor wie die kent.
Hartelijk dank voor je feedback! Fijn om te horen dat je de smaak en de kruiden van de geroosterde maïskorrels met BBQ-kruiden lekker vond 🤗 We begrijpen dat je de knapperigheid wat te intens vindt – helaas is deze stevigheid kenmerkend voor deze snack. Onze klantenservice staat altijd voor je klaar als je vragen hebt. We hopen dat je bij je volgende aankoop een snack vindt die perfect bij jouw voorkeur voor knapperigheid past! ✨
super alternatief voor chips
Ongelooflijk lekkere kruidenmix
Fijn en knapperig
Wordt opnieuw besteld
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
29.11.2025
Hé, het spijt ons heel erg dat je zo'n ervaring hebt gehad! Dit is natuurlijk niet acceptabel en voldoet niet aan onze normen. We willen ons graag verontschuldigen voor het ongemak. Stuur ons een bericht met de details zodat we het probleem zo snel mogelijk kunnen oplossen. het allerbeste, je KoRo-team 😊