Bio bruine linzen 2 kg
Betaal na 30 dagen.Nu kopen: Bio bruine linzen 2 kg
"De goeden gaan in de pan, de slechten gaan in de pot" - wat een geluk dat dit een sprookje is en je hoeft onze hoogwaardige bruine linzen maar kort te wassen voor het koken! Bruine linzen zijn Duitslands meest verkochte linzensoort - en niet zonder reden: van stevige stoofschotels tot smeersels, de eiwitrijke peulvruchten vinden op verschillende manieren hun weg naar onze eettafel. Het is een goede zaak dat u bij ons meteen biologische bruine linzen kunt kopen in het voordelige voordeelpakket.
Bewerk bruine linzen als beignets of bolognese
De bruine Linzen wordt vooral in de Zwabische keuken gebruikt in het gerecht "Linzen met spaetzle". Maar als je alleen aan bruine linzen denkt in termen van deze Duitse specialiteit of stoofschotels en soepen, moet je eens rondkijken in andere keukens. De linzen kunnen als vegetarisch alternatief op een hamburger of in de inmiddels wijdverbreide linzenbolognese tot uitstekende beignets worden verwerkt. De peulvruchten zijn ook geweldig in Indiase curries of salades. Van linzen kan zelfs een grote spreiding worden gemaakt. Zoals je ziet, zijn er weinig grenzen aan onze bruine linzen - ze zijn een echt allround talent in de culinaire wereld.
Bereiding van bruine Linzen
Tijdens het koken barst de schil van de linzen open en komt de romige kern bloot te liggen. De bruine plaat linzen ontvouwen hun milde, licht nootachtige en aardse smaak. Voor de bereiding raden wij aan de linzen vooraf of 's nachts in voldoende water te laten weken. Dit verkort de kooktijd van 60 minuten tot ongeveer 30-40 minuten. Als dit voor jou nog te lang duurt, kun je het beste onze geschilde rode linzen gebruiken, die niet gedrenkt hoeven te worden.
Linzen als eiwitbron
Linzen hebben een hoog eiwit- en vezelgehalte en zijn daarom bijzonder populair bij een veganistisch of vegetarisch dieet. In tegenstelling tot veel ingeblikte bruine linzen gebruiken we geen kleur-, smaak- of conserveringsmiddelen. Ten opzichte van ingeblikte linzen heeft de gedroogde versie ook het voordeel dat onnodige verpakkingen kunnen worden bespaard. En dat betaalt zich bij ons dubbel en dwars terug: door het kopen van onze smakelijke plaatlinzen bespaart je geld door de voordelige afmetingen en vermijd je tegelijkertijd nog meer onnodig verpakkingsafval. Zoveel, zo goed - onze biologische bord linze hoort in elk huishouden thuis, want het is niet voor niets het best verkochte linzenras van Duitsland. Dus waar wacht je op? Koop nu onze biologische bruine linzen en leg een voorraad aan in jouw schappen!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1288 / 306 |
| Vetten | 1.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.3 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Voedingsvezels | 18 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0.02 g |
| Productnummer | HUELSEN_034 |
| Ten minste houdbaar tot | 08.12.2027 |
| Herkomst | Kazachstan |
| Herkomst (verwerking) | Turkije |
| Inhoud | 2 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654789553 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controle-instantie & Biologische herkomst | |
| Sporen van voedingsstoffen | Sporen van voedingsstoffen |
| Verzending | Levertijd buiten Duitsland |
| Bedrijf | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Bewaaradvies | Koel en droog bewaren |
| Ingrediënten | 100% bruine Tellerlinzen*. *uit biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Handelsnaam | Bio bruine linzen |
| Etiketnotitie | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor exacte informatie. |
| Pers & resellers | Download bijgesneden foto |
Bestel nu zonder verzendkosten!
Zolang er nog geen mooie foto's van nieuwe producten zijn, bespaar je op de verzendkosten.








































.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)




