Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Mediterraanse notenmix 1 kg
Zin in vakantie? Zoek niet verder! Met onze mediterraanse notenmix waan je je in de geuren en smaken van Zuid-Europa. Heerlijke cashewnoten met Italiaanse kruiden, knapperige amandelen en gedroogde tomaatjes. Kortom: Jouw ideale vakantie in één verpakking!
Mediterraanse notenmix voor elke dag
Of het nu tijdens examens is, als snack onderweg, als tussendoortje op de bank of als knapperige topping op je salade, de notenmix is de ideale snack voor elke gelegenheid! Als je zin hebt in wat afwisseling of liever een zoetere smaak hebt, ben je welkom om kennis te maken met de rest van ons assortiment. Bijvoorbeeld de zoete en hartige noten- en fruitmix of de pretzel notenmix met chocolade en karamel. Voor wie zijn noten graag wat gerookt heeft, is er de gerookte notenmix. Laat het snackplezier beginnen!
Mediterraanse notenmix bestellen
Hoewel we normaal gesproken dol zijn op alles wat zoet is (we hebben het dan over notenrepen, gevriesdroogd fruit en vruchtenspreads), en daarbij soms een hartig tussendoortje. Dat is waar de Mediterraanse notenmix van pas komt! De knapperige noten zijn verfijnd met peterselie, basilicum, oregano en andere kruiden, in combinatie met de gedroogde tomatenblokjes. De voordeelverpakking van 1 kg is perfect om te delen. Dat is nog eens Italiaanse gastvrijheid! Buon appetito!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2175 / 519 |
| Vetten | 40 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 5.4 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Voedingsvezels | 8.3 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 2.6 g |
| Productnummer: | NUMIX_014 |
|---|---|
| THT | 17.06.2027 |
| Herkomst | Indië (cashewnoten), Verenigde Staten, Chili (amandelen), Turkije (tomaten) |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582813548 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 40 % gekruide CASHEWNOTEN (CASHEWNOTEN, Toscaanse bruschettakruidenbereiding (tomaten, knoflook, zout, ui, peterselie, basilicum, peper, maïszetmeel, oregano), zout, stabilisator: Arabische gom), 40 % AMANDELEN, 20 % tomatenblokjes (tomaten, zout) |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), andere NOTEN, SELDERIJ, MOSTERD, SESAMZAADZAAD en ZWAVELDIOXIDE (SULFIETEN) bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Mix van gedeeltelijk gearomatiseerde noten en gedroogd, gehakte tomaten |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Op een lepel: olijven en olijfolie
Ze zijn klein, ovaal, groen of zwart en glimmend. Je houdt van ze of je haat ze. Er bestaan zelfs relatietheorieën over. Dus, weet je al waar we het over hebben?
Wilde keuken van Europa: fruit, wilde kruiden & noten
Ben jij net zo'n gepassioneerde fan van de "7 vs Wild" serie als wij? We werden geïnspireerd door de avonturen van de deelnemers en beantwoordden de roep van de wildernis. We houden van de stad, maar de natuur heeft ook zoveel te bieden. Als foodies zijn we natuurlijk vooral geïnteresseerd in eetbaar fruit, wilde kruiden, noten en zaden. Maar maak je geen zorgen, je hoeft geen survivalexpert te worden om het zelf te ervaren! Probeer iets nieuws en ontdek samen met ons outdoor cooking! En het beste is: je hoeft niet eens ver te reizen om te genieten van pure natuur op je bord!
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Wat anderen zeggen over Mediterraanse notenmix 1 kg
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Mediterrane mix
heerlijke, zoute mix
Mediterrane mix
Bedankt voor je feedback! Jammer dat de mediterrane notenmix qua smaak niet aan jullie verwachtingen voldoet. We begrijpen dat verpakkingen van 1 kg wat veel kunnen zijn om eens te proberen. We zullen je opmerking graag intern doorgeven om onze producten verder te verbeteren 🤗
Lekkere toevoeging aan mijn muesli
Te weinig mediterrane kruiden
Hartelijk dank voor je feedback 💛 Onze mediterrane notenmix combineert gekruide noten met gedroogde tomatenblokjes voor een hartige snack. We weten dat smaken verschillen en begrijpen dat jullie een intensere kruidensmaak wensten. We hopen dat jullie binnenkort een snack op onze website vinden die beter bij jullie past 🤗
Heerlijke mix
Gewoon heerlijk
heerlijk maar beter zonder tomaten
Bedankt dat u de tijd heeft genomen om ons uw feedback te geven. We nemen je feedback graag mee en geven het door aan ons productteam. Misschien past een andere notenpittenmix nog beter bij je smaak, zonder zongedroogde tomaatjes natuurlijk. 😋
Waar nobel staat, staat nobel van binnen!
Ontevreden over de kwaliteit
Bedankt voor je feedback, en het spijt ons echt dat de kwaliteit je deze keer heeft teleurgesteld. Natuurlijk hoort de notenmix niet zo aan te komen. Neem direct contact op met onze klantenservice met een foto en batchnummer - we kijken graag verder en zoeken een oplossing voor je. 💛
KoRo GmbH
26.03.2026
Bedankt voor je feedback! Jammer dat de mediterrane notenmix qua smaak niet aan jullie verwachtingen voldoet. We begrijpen dat verpakkingen van 1 kg wat veel kunnen zijn om eens te proberen. We zullen je opmerking graag intern doorgeven om onze producten verder te verbeteren 🤗