Koop nu: Bio hele haver 2,5 kg
Een warme pap is jouw favoriete ontbijt in de ochtend, maar een beetje variatie zou niet slecht zijn? Wij hebben een oplossing voor je: bestel onze mild nootachtige biologische haverkorrels nu online en kruid je pap!
Gebruik haverkorrels bij het bakken of als garnering
Je hoeft dus geen nieuw recept voor het ontbijt te leren: een heerlijke havermout met kaneel en ahornsiroop maak je ook snel en eenvoudig met onze biologische haverkorrels! Maar de haverkorrels zijn ook geschikt als hartig bijgerecht. Je kunt de haverkorrels gewoon naar behoefte weken, koken en vervolgens naar smaak verwerken. Wat dacht je van een risotto gemaakt met haverkorrels of als toevoeging aan een salade? Als eiwitbron leveren haverkorrels je eiwitten en door hun hoge vezelgehalte blijf je lang vol. Het graan is ook geschikt als ingrediënt als je graag brood bakt! Over bakken gesproken: Er valt veel te ontdekken in de wereld van de granen. We hebben veel graanvlokken en verschillende melen in ons assortiment!
Bestel nu bio haverkorrels online
Je kunt het graan op verschillende manieren gebruiken - fijn dat onze haverkorrels niet alleen biologisch zijn, maar ook direct in de grote verpakking van 2,5 kg zitten! Zo heb je genoeg om alle recepten uit te proberen zonder dat de haver meteen op is. En dat is nog niet alles: onze haverkorrels zijn rijk aan vezels en eiwitten. Koop nu onze biologische haverkorrels!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 1493 / 355 |
| Vetten | 7.1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.4 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 1.3 g |
| Voedingsvezels | 9.7 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0 g |
| Productnummer: | KERN_001 |
|---|---|
| THT | 05.03.2027 |
| Herkomst | Oostenrijk, Tsjechië, Duitsland, Denemarken, Estland, Frankrijk, Litouwen, Letland, Polen, Zweden, Slowakije |
| Herkomst (verwerking) | Duitsland |
| Biologische herkomst | EU Landbouw |
| Inhoud: | 2.5 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582805970 |
| Gegevens | Specificatie |
| Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong |
|
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht |
| Ingrediënten | 100 % HAVER* *van biologische landbouw |
| Kruisbesmetting | Kan GLUTEN, SOJA, NOTEN, MOSTERD, SESAM en LUPINE bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Bio haver |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Haverkorrels en meer
Geweldig!
Ik kook al het vlees, de vis en de groenten op een zacht vuur in de bouillon. En omdat ik zeewier toevoeg, hoef ik achteraf geen zout meer toe te voegen.
Ik vind het heerlijk.
Checken of de verpakking deugt.
Prima kwaliteit en zeer gebruikersvriendelijke helpdeskt.
Contra:
Zeer slechte verpakking van het product. De eerste twee pogingen mislukten en leidden tot een annulering van de bestelling. Bij de derde poging werd het product wel geleverd, maar twee van de vier pakketten waren opengebarsten, met productverlies tot gevolg. Nog ernstiger was het productverlies bij het afhalen bij het DHL-punt. Ik moest de haverkorrels (Haver) van de vloer van het afhaalpunt oprapen.
Ik spreek de taal niet
Topkwaliteit
Superieure kwaliteit, uitstekende service! Bedankt.
De beste haverkorrels op de markt, ideaal voor zelfgemalen verse graanpap.
Alles super.
Ik gebruik ze om te knijpen omdat ik altijd mijn eigen havermout maak en niet het karton uit de supermarkt hoef te eten.
Ik bestel alleen bij jullie als het mij uitkomt.
Eerste indruk: product van hoge kwaliteit