Køb nu: Erythritol 1 kg
Elsker du det også sødt, men vil du undvære de irriterende kalorier? Så har vi det perfekte alternativ til dig: erythritol. Sukkererstatningen erythritol slår næsten ethvert sukkeralternativ: 0 kcal, men besidder alligevel 70% af rørsukkers sødningskraft.
Erythritol er blevet brugt i forskellige fødevarer siden begyndelsen af 1960'erne. Det er en naturlig sukkeralkohol, der også findes i forskellige frugter såsom druer. Erythritol fremstilles fermentering af glukose (druesukker). Udseende- og smagsmæssigt adskiller erythritol sig næsten ikke fra konventionelt husholdningssukker. Når du prøver det, bemærker du dog en let kuldefølelse. Det er dog ikke så mærkeligt, for det er vitterligt forfriskende let.
Erythritol er kulhydrater, der absorberes fuldstændigt, men ikke spaltes, og er derfor praktisk taget kaloriefri.
Hvis du vil spise kaloriefattigt, bør du prøve erythritol. Erythritol vil især kunne overbevise i diverse isspecialiteter.
| Gennemsnitligt næringsindhold | per 100 g |
|---|---|
| Energi (i kj/kcal) | 0 |
| Fedt | 0 g |
| Heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrater | 100 g |
| Heraf sukkerarter | 0 g |
| heraf polyhydriske alkoholer | 100 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
| Varenummer: | ZUCKER_001 |
|---|---|
| Bedst før | 27.04.2027 |
| Oprindelse | Kina |
| Indhold | 1 kg |
| Producent | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260335837931 |
| Datablad | Specifikation |
| Spor | Forklaring af sporhenvisning |
| Forsendelse | Forsendelsesinformationer |
| Virksomhed |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Opbevaring | Opbevares tørt og køligt. |
| Ingredienser | 100% sødemiddel: erythritol. Bemærk: Kan have en afførende virkning ved overdreven brug. |
| Krydskontaminering | Kan indeholde spor af GLUTEN, SOJA, NØDDER og SESAM |
| Varebetegnelse | Sødemiddel erythritol |
| Etikethenvisning | Ingredienser, næringsværdier og emballage kan variere. For korrekte oplysninger henvises til produktbeskrivelsen. |
| Presse og forhandlere | Download billede uden baggrund |
Sådan har prisen udviklet sig over tid
Alle oplysninger uden garanti!
Nein, Stevia und Erythrit sind zwei verschiedene Zuckerersatzstoffe. Erythrit ist ein Zuckeralkohol mit rund 70 % der Süßkraft von Zucker, kalorienfrei und geschmacklich sehr nah am Zucker, nur mit leichtem Kältegefühl beim Probieren. Stevia hingegen ist ein Pflanzenextrakt, das extrem süß ist (bis zu 300 -mal süßer als Zucker) und oft einen leicht bitteren Nachgeschmack hat. Beide können zum Süßen verwendet werden, unterscheiden sich aber in Geschmack, Süßkraft und Anwendung – daher lohnt es sich, auszuprobieren, ob Du eher auf Erythrit oder Stevia setzt.
Login
4-5 stjerne bedømmelser 🙂
Den optimale sukkererstatning, om end lidt mindre sød.
1-3 stjerne bedømmelser 🙃
Meget lang eftersmag af sødemiddel, som ikke er velsmagende.
Intet at sige
Er et godt alternativ til hvidt sukker
Jeg anbefaler Koro
Ja, man bør helt klart regne med 30 % mere
Eksempel: 100 g sukker = 130 g erythritol.
Et fantastisk køb, fantastisk konsistens
...gør, hvad det skal.
Jeg elsker det, jeg vil købe det igen!
Vores bestsellere
Nyt hos KoRo og med gratis forsendelse. Prøv noget nyt!
KoRo Handels GmbH
24.04.2025
Hej Mona, tak for din feedback. Desværre er det normalt at smage "sødestofsmagen" af en sukkererstatning, og nogle gange er det bare et spørgsmål om vane. Det er også individuelt fra person til person, hvor stærkt man opfatter sødmen. Måske skal du først prøve alle sukkeralternativerne for at finde din favorit. Med venlig hilsen fra dit KoRo-team :)