Snackmix 1 kg
Maksa 30 päivän kuluttua.Osta nyt: Snackmix 1 kg
Rapea ja pehmeä samaan aikaan. Hedelmäistä makua ja paahteisia aromeja. Makeutta seuraa suolainen vivahde. Miksi valita vain yksi välipala, kun meidän snack miximme tarjoaa täyden makuelämyksen yhdessä pussissa?
Parhaat palat KoRon maailmasta
Olemme pitkään testailleet, sekoitelleet ja maistelleet, kunnes löysimme täydellisen yhdistelmän suosikkikuivahedelmiämme ja -pähkinöitämme. Tuloksena on värikäs sekoitus mulperimarjoja, ananastiivisteellä makeutettuja karpaloita, manteleita ja suolattuja edamamepapuja. Lyhyesti sanottuna: täydellinen yhdistelmä suolaista ja makeaa. Nappaa tämä hurmaava snack mix nopeasti, ennen kuin KoRo-tiimi napostelee koko varaston tyhjäksi.
Snack mix kätevässä suurpakkauksessa
Etsitkö monipuolista välipalaa ja haluat ekstra-annoksen napostelun iloa? Tiedämme, miten vaikeaa on löytää hyvä välipala hetkiin aterioiden välissä. Siksi kokosimme sinulle herkullisen sekoituksen, joka tuo kaivattua naposteltavaa tentteihin, seuraavalle vaellusretkelle tai Netflix-maratonille. Ja mikä parasta, kätevän 1 kg:n suurpakkauksen ansiosta voit nauttia uudesta suosikki välipalastasi pitkään. Tilaa nyt!
| Keskimääräiset ravintoarvot | per 100g |
|---|---|
| Energia-arvo (kJ/kcal) | 1814 / 433 |
| Rasva | 18 g |
| josta tyydyttyneitä rasvahappoja | 1.8 g |
| Hiilihydraatit | 45 g |
| josta sokeria | 37 g |
| Ravintokuitu | 9.8 g |
| Proteiini | 17 g |
| Suola | 0.29 g |
| Tuotenumero | NTTE_001 |
| Parasta ennen -päiväys | 04.02.2027 |
| Alkuperä | Saksa |
| Alkuperä (käsittely) | Alankomaat |
| Sisältö | 1 kg |
| Valmistaja | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654783612 |
| Tietolomake | Spesifikaatio |
| Ravintojäämät | Ravintojäämät |
| Toimitus | Toimitusaika Saksan ulkopuolella |
| Yritys | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Säilytysohjeet | Säilytä kuivassa, viileässä ja valolta suojatussa paikassa |
| Ainesosat | 25 % mulperinmarja, 25 % edamame-papu (SOIJAPAPU), 24,5 % MANTELIJAUHO, sokeri, 10 % karpalo, auringonkukkaöljy, suola, leivinjauhe: natriumkarbonaatti |
| Ristikontaminaatio | Saattaa sisältää MAAPÄHKINÄÄ, muita PÄHKINÖITÄ ja SEESAMIA |
| Kaupallinen nimi | Osittain makeutettujen kuivattujen hedelmien, mantelien sekä suolattujen ja paahdettujen soijapapujen sekoitus |
| Huomautus etiketistä | Ainesosat, ravintoarvot ja pakkaukset voivat vaihdella. Tarkat tiedot löydät tuotekuvauksesta. |
| Lehdistö & jälleenmyyjät | Lataa rajattu kuva |
Tee tilauksesi ilman toimituskuluja!
Niin kauan kuin uusista tuotteista ei vielä ole kauniita kuvia, säästät toimituskulut.















.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)




.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)







