€ 23,50*
Prijzen incl. btw en excl. verzendkosten
Betaal na 30 dagen.
Op voorraad, levertijd 3-6 werkdagen
Koop nu: Frambozen crispy balletjes met witte chocolade 1 kg
Knabbel, knabbel, knuisje, wie knabbelt daar aan mijn huisje, eh… crispy frambozenballetjes? Ach ja, ergens ging er iets mis in ons bedtijdverhaal, maar het belangrijkste is dat er snacks zijn die overtuigen met een knapperig-zoete smaakbeleving. En dat doen ze: onze fruitige framboos-crispy-balletjes met witte chocolade!
Knapperig, fruitig, zoet: onze snack-balletjes
Gevriesdroogde frambozen omhuld met de fijnste witte chocolade vonden wij nog niet genoeg. Na lang nadenken en talloze snack-meetings met rokende hoofden kregen we een idee: wat past er beter bij een zoet-fruitige beleving dan een knapperige toevoeging? Terwijl het water ons in de mond liep, ontstond de misschien wel beste combinatie van zoet, fruitig en extra crunchy: onze framboos-crispy-balletjes! Als snack voor tussendoor zijn deze balletjes van een iets ander soort trouwens perfect, we spreken hier uit ervaring.
Framboos-crispy-balletjes kopen
Waarom jij onze knapperige frambozen-balletjes nodig hebt? Wij bedoelen: witte chocolade, fruitige framboos en een knapperige moutbal-kern. Heb je dan nog alternatieven nodig voor het rechtstreeks uit de zak snacken? We laten je toch even zien hoe je jouw snackmoment overal mee kunt verrijken: begin je dag bijvoorbeeld fruitig met onze framboos-crispy-balletjes als topping op je muesli of je smoothie bowl. Daarnaast kun je zelfs het meest saaie dessert opvrolijken met onze frambozen-snack. Zo word jij gegarandeerd de favoriete gastheer of gastvrouw. Waar wacht je nog op? Bestel snel 1 kg frambozen balletjes!
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie (in kj/kcal) | 2094 / 499 |
| Vetten | 23 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan suikers | 51 g |
| Voedingsvezels | 0.6 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 0.21 g |
| Productnummer: | BALL_001 |
|---|---|
| THT | 08.11.2026 |
| Herkomst | witte chocolade, gerstemoutballen en vriesgedroogd frambozenpoeder uit EU/niet-EU |
| Herkomst (verwerking) | Nederland |
| Inhoud: | 1 kg |
| Fabrikant | KoRo |
| EAN/GTIN | 4260654781014 |
| Gegevens | Specificatie |
| Allergie-informatie | Uitleg sporenindicatie |
| Levering | Verzendinformatie |
| Bedrijf |
KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlijn |
| Bewaaradvies | Bewaren op een koele, droge en donkere plek |
| Ingrediënten | 78 % witte chocolade (suiker, cacaoboter, VOLLE MELKPOEDER, WEIPOEDER (MELK), natuurlijk vanillearoma, emulgator: lecithine (SOJA)); 20 % MOUTBALLEN (rijstmeel, suiker, 0,8 % TARWEMOUT, dextrose, emulgator: lecithine), 0,7 % vriesgedroogd frambozenpoeder, glucosesiroop, glansmiddel: arabische gom (acaciagom), schellak, dextrine |
| Kruisbesmetting | Kan PINDA'S, NOTEN en SESAMZAAD bevatten |
| Verkoopbeschrijving | Krokante moutballen met witte chocoladelaag en frambozenpoeder |
| Toevoeging etiket | Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie. |
| Pers & wederverkopers | Zakelijke foto's downloaden |
Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld
Alle informatie zonder garantie!
Aanmelden
Tevreden klanten
Kritische klanten
Veel te zoet
Favoriete snack
De lekkerste snack
Qua smaak top, qua textuur een verrassing
Ik had er meer van verwacht…
Hartelijk dank voor je feedback! Het spijt ons dat je de frambozensmaak van de frambozen Crispy Balls met witte chocolade te zwak vond – smaken verschillen nu eenmaal. Leuk om te horen dat je de chocolade en de crunch lekker vond! Onze klantenservice in de help-sectie staat altijd voor je klaar als je vragen hebt. We hopen dat je bij je volgende aankoop een snack of product vindt dat beter bij je past 🤗
Een ongelooflijk lekkere chocolade-crunch-snack met framboos!
Zoetzure snack – erg lekker!
Heerlijk. Ik kom steeds weer terug
Mijn favoriete zoete tussendoortje
heerlijke balletjes
Ze smaken heerlijk en je kunt bijna niet stoppen met eten.
Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑
Nieuw bij KoRo en met gratis verzending. Probeer eens iets nieuws!
KoRo GmbH
08.02.2026
Hey, vielen Dank für Dein Feedback. Wir bedauern sehr, dass das Produkt nicht Deinen Geschmack treffen konnte. Sicherlich findest Du noch Dein persönliches Lieblingsprodukt. Alles Liebe Dein KoRo Team :)