Puffattu riisipatukka maitosuklaalla 18 g
Maksa 30 päivän kuluttua.Osta nyt: Puffattu riisipatukka maitosuklaalla 18 g
Kukapa ei tietäisi niitä päiviä kun juokset tapaamisesta toiseen, tehtävälista on loputon ja pitäisi vielä ehtiä junaan. Välipalan miettimiseen ei näinä päivinä ole aikaa. KoRo on täällä auttamassa! Esittelemme sinulle puffatun riisipatukan maitosuklaalla. Tämä täysjyväriisistä valmistettu patukka on ihanan rapea ja suklainen, ja se sopii täydellisesti laukkuun, kiireisen päivän välipalaksi. Osta nyt ja nauti herkullisesta välipalasta!
Kotiin ja reissuun: Me rakastamme puffattuja välipaloja
Me KoRolla emme saa tarpeeksi puffatuista välipaloista! Puffattu riisipatukka maitosuklaalla on suosikkimme, mutta valikoimastamme löytyy myös riisikakkuja tummalla suklaalla. Tiesitkö, että hedelmiäkin voi puffata? Valikoimastamme löydät puffattuja luomu banaaneja ja luomu kirsikoita, jotka ovat ravinnepitoisia ja herkullisia. Jos suolaiset herkut ovat enemmän mieleesi, kokeile paahdettuja maissinjyviä. Et varmasti tule pettymään!
Osta puffattu riisivälipala KoRolta
Maukas riisipatukkamme on valmistettu puffatusta täysjyväriisistä ilman paistamista. Hieno maitosuklaakuorrute tekee makunautinnosta täydellisen. Tämä herkullinen patukka on valmis mukaan töihin, lennolle tai välipalaksi kotona. Käytännöllisen kokonsa ansiosta se mahtuu jokaiseen laukkuun ja on aina valmis nautittavaksi. Lisäksi se on tehty ilman palmuöljyä ja lisättyjä väri- tai säilöntäaineita. Osta nyt puffattu maitosuklaa-riisipatukka ja nauti herkullisesta välipalasta!
| Keskimääräiset ravintoarvot | per 100g |
|---|---|
| Energia-arvo (kJ/kcal) | 2145 / 513 |
| Rasva | 27 g |
| josta tyydyttyneitä rasvahappoja | 16 g |
| Hiilihydraatit | 58 g |
| josta sokeria | 34 g |
| Ravintokuitu | 3.8 g |
| Proteiini | 7.7 g |
| Suola | 0.15 g |
| Tuotenumero | RIEGEL_054 |
| Parasta ennen -päiväys | 14.04.2027 |
| Alkuperä | Bulgaria, Kreikka (riisi), Belgia (suklaa) |
| Alkuperä (käsittely) | Bulgaria |
| Sisältö | 0.018 kg |
| Valmistaja | KoRo |
| EAN/GTIN | 4255582802276 |
| Tietolomake | Spesifikaatio |
| Ravintojäämät | Ravintojäämät |
| Toimitus | Toimitusaika Saksan ulkopuolella |
| Yritys | KoRo Handels GmbH Hauptstraße 26, 10827 Berlin |
| Säilytysohjeet | Säilytettävä viileässä ja kuivassa |
| Ainesosat | 68 % maitosuklaa (kaakaovoi, sokeri, TÄYSMAITOJAUHE, kaakaomassa, emulgaattori: SOIJALESITIINI; luonnollinen vanilja-aromi), 31,5 % ruskea täysjyväriisi, auringonkukansiementahna. kaakaopitoisuus: 34 % vähintään suklaassa. |
| Ristikontaminaatio | Kann MILCH (LAKTOSE) enthalten |
| Kaupallinen nimi | Patukka ruskeasta täysjyväriisistä, kuorrutettu maitosuklaalla |
| Huomautus etiketistä | Ainesosat, ravintoarvot ja pakkaukset voivat vaihdella. Tarkat tiedot löydät tuotekuvauksesta. |
Tee tilauksesi ilman toimituskuluja!
Niin kauan kuin uusista tuotteista ei vielä ole kauniita kuvia, säästät toimituskulut.















.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)
.jpg?cs=srgb&auto=format,compress&fit=fill&w=628&h=854)












